Skocz do zawartości
del

Radeon 9600XT FF - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam problem z moim radkiem 9600xt fireblade, a mianowicie rdzeń nie idzie na 526MHz, chwile pochodzi i sie resetuje karta, zmieniałem sterowniki na najnowsze omegi, catalisty, kręciłem róznymi programami, i nic, ram kręci sie bez problemu (spokojnie można go postawić na 702 MHz), na początku myślałem ze to zasilacz, kupiłem MC 300GT, nadal to samo, potem testowałem na na P4, MSI i na 526 chodził, ale dalsze podkręcenie rdzenia wywala karte (zalilacz ten sam co u mnie),

mój konfig:

bartek 2500XP

Abit NF7 S ver. 2.0

zalilacz ModeCom 300GT

 

jeśli macie jakieś pomysły, rady - piszcie

 

z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam problem z moim radkiem 9600xt fireblade, a mianowicie rdzeń nie idzie na 526MHz, chwile pochodzi i sie resetuje karta, zmieniałem sterowniki na najnowsze omegi, catalisty, kręciłem róznymi programami, i nic, ram kręci sie bez problemu (spokojnie można go postawić na 702 MHz), na początku myślałem ze to zasilacz, kupiłem MC 300GT, nadal to samo, potem testowałem na na P4, MSI i na 526 chodził, ale dalsze podkręcenie rdzenia wywala karte (zalilacz ten sam co u mnie),

mój konfig:

bartek 2500XP

Abit NF7 S ver. 2.0

zalilacz ModeCom 300GT

 

jeśli macie jakieś pomysły, rady - piszcie

 

z góry dziekuje

może za mało pasty pod rdzeniem k.graf ? ja tak miałem na 4ti4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego radzia co nominalnie ma 500/325 to jest wersja z aktywnym chlodzeniem ( z wentylatorem okraglym ) czyli to jest ten niby fireblade. Moge go krecic do 560/337.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 9600xt powercolorka. Fabrycznie 500/340(pamiątki samsung 2.8). Na chłodzeniu ac rdzeń nie chciał iść więcej niż 530, na wc idzie na 550-560, pamiątki po przyklejeniu radiatorów alu śmigaja na 720 (bez radiatorów dochodziły do 705 i arty).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...