Skocz do zawartości
adam2006

Problem z Duron 1600@Athlon

Rekomendowane odpowiedzi

Spory czas temu kupiłe se durona 1600 i płytke MSI KT6. Odrazu połączyłem mostki L2 i bez problemu miałem Athlon. (proc działa bz zarzutu. Kiedy odłączyłem mostki L2 (zmazałem ołówek) i znów chciałem je połączyć to nie wykrywa teraz Athlona. Chyba z 20 razy łączyłe te mostki ołówkiem i ciągle ten Duron (wcześniej tak samo robiłem i nie było problemU). Co mam zrobić żeby zmienić go na Athlona??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a laczysz na wprost przez szczeline wypalona laserem ?? czy jakos obok "objazdem"

i po drugie sprobuj lakierem p5rzewodzacym - PEWNIEJSZE

P.S. tak zrobilem i nie mam problemow z athlonizacja mojego proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz laminat zielony, czy brazowy ?

bo jak zielony to kropki od mostkow sa zamalowane lakierem (ktory trzeba zdrapac)

a jesli brazowy to nie powinno byc problemu bo sa na wierzchu

mowie ci sprobuj lakierem u mnie poszlo jak reka odjal, a na olowku mialem zwiechy i pozniej wogole nie wstawal, wiec robilem na duronie dopoki nie kupilem lakieru.

P.S. ale jak chcesz walczyc olowkiem to milej zabawy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie miałem na poczatku problemow alew pozniej grafit mi sie wypalil raz, drugi ... procek już nie był antkiem mimo usilnych staran ...

i porażka (wyjaralo sie cosik) i pozostal tylko klej, ktory NAPEWNO sie nie wyjara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem problemów jeśli hodzi o stopienie ołówka. Proca jko Athlon działała długi czas , był ostro kręcony i miał duuże czasami temperatury. 55-60C to był standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze masz zielony laminat, wiec zdrap troszke tam w tej dziurce pomiedzy pinami, nastepnie zetrzyj troskze grafitu do tej dziurkii poupychaj w nia np szpilka, zeby dobrze tam "siedzial". Zrob to dokladne bardzo, a potem przyklej kawalek tasmy na ten mostek i po klopocie. Ale szczerze mowiac to i tak lakier jest lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak latał spox na ołówku to po jaki kij go mazałeś? U mnie udało się za 2 razem, bardzo mocno zacząłem zamalowywać szczeline i kawałki graffitu ładnie się wpasowały. Spróbuj innym ołówiem. Może ten nie działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...