Skocz do zawartości
jakac

Vmod Ti4200

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie napisać jak długo macie moda i przy jakim napieciu głównie chodzi o Vmem lub czy przez zrobienie tego moda zrabała wam sie karta

 

Ja ostatnio podniosłem napiecie na pamieciach do 3.6V (ale tak sie zastanawiam czy to nie za dużo bo pamieci sa dość gorace mam na nich revoltec RS0005) i ustawiłem na 650 Mhz Wiem że ludzie daja do 4V ale ja mam jakoś opory dawać wiecej stad to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałem jeszcze gf4ti4200 dawałem na ramy 4.1V i z dużymi alu radiatorami leciały na 740mhz, gpu już słabiej bo na 1.9V poleciał z 250 na 360mhz (wc, gpu zeszlifowany, as3, oraz patent mechl!n'a z radiatorem na drugiej stronie grafy w miejscu gdzie jest gpucore).

karta działała bezproblemowo 3 miechy, a potem ją spyliłem i jak dotąd nie dostałem info ażeby się zjarała.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widze że nie mam sie czym martwić :D ale zastanawia mnie jeszce jedno tzn Revoltecki czy warto je przyklejać na thermpoxa czy lepiej zostawić te taśmy (one sa jakieś słabe mocniejsze pukniecie i już radiatora nie ma, znowu przy thermopxie mocniejsze pukniecie i też nie ma ale juz z pamiecia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest jedyny wałek :D ale wiem z jakiego powodu DURON wystarczy że podniose o kilkanaście MHz procesor i wynik mocno skacze do góry :roll: (podniesienie pamieci z 600 na 650 nie daje ani punkta)

 

ale i tak mam przez cały czas tego moda i pamieci na 650MHz zrobiłem go dla satysfakcji :D

 

Jak uzbieram na zalmana to sobie puszcze Durnia na 12x200 to dopiero karta pokarze pazurki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...