Skocz do zawartości
markos

Szybkie ładowanie sie stron www

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy jak masz to dzielone, server czy router czy tez moze po prostu routerek wpięty w siec i hulaj dusza:)

 

najprosciej to zmienic sobie servery DNS na najszybsze dla ciebie, to lekko zwiększy prędkosc gdyz będzie szybsza odpowiedz od name servera.

 

ale wiem ze nie o to ci konkretnie chodzi dlatego napisz w koncu więcej szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serverze jest to dzielone I mi chodzi oto ze Jak kazdy siedi na nacie to mi wtedy oduzo wolniej otwieraja sie strony i Ci sie pytam czy muglbys temu jakos zaradzic. jak to jest dla ciebie za mało szczegolowo to napisz mi co chciałbyc wiecej wiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie będziesz instalował okienek (to chyba raczej oczywiste ze tego sie nie instaluje ale warto napisac) to powinien sie zmiescic bez problemu. a skad sciagnac... z serverów FTP, przyczaj tutaj www.debian.org wszystko znajdziesz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i powiedz mi jeszcze kto stawia servery na win98se ?  :D

Ja i jakoś z samym serverem nie mam żadnych problemów .

Co do głównego wątku topicu to musisz sobie ustawić na serverze priorytetowanie portów .

Czechu - cały casz się pytałeś o szczegóły . Przecież to proste . :P Markos napisał że jak siedzą 3 osoby , czyli łątwo można wydedukowac że każda z tych osób ma odpalone p2p , radio internetowe , skype etc...

Każdy z tych programów używa określonych portów . Jeżeli na serverze ustawisz aby port TCP/UDP 80 miał najwyższy priorytet wtedy strony będa lepiej chodziły bo cała reszta softu będzie miałą mniejszy transfer zależny od tego jaki w danej chwili jest ruch w sieci . Nie wiem dokłądnie jak to zrobić , bo nigdy mnie to nie interesowało , ale wiem że gdzieś przy omawianiu cFos'a była o tym wzmianka . Markos troche cie nakierowałem i mam nadzieje że coś znajdziesz w sieci na ten temat

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje tez takie cudenko zwane proxy www.

Ehh przy 3 osobach a lanie to na niewiele się zda :wink: Co innego jakby było 30 i prawie wszyscy wchodziliby na te same strony a tak ..... według mnie nic nie da , tylko jeszcze zawali miejsce na serverze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...