Skocz do zawartości
mariolife

co lepsze arctic copper sil.2tc rev2 .whisper rock4

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sie orientuje, to obydwa maja mega duze branie. Ale podobno arctic jest glosniejszy  :roll: . Dlatego chyba zaopatrze sie w whisper rock4.

własnie kupilem WS4 i powiem że jest cichy słychac może nie nieśłyszalny ale dosyć cchy słychac szum powietra i jeszcze troszeczku wentyl temperaturki na AXP 1,7+@166x12,5(1,55V niestety kedyś było 1,5 v przy tych ustawieniach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam WR4 naprawde jest cichy, w moim zestawie bardziej slychac zasilacz niz coolera :) Temperature przy idle trzyma na poziomie 46C a w stresie max to 53C (gry, Prime95), procek caly czas krecony 1.6@2.1, wiec z wydajnoscia nie jest tak zle :D . No i cena tez jest plusem bo na allegro juz za 40 zeta mozna go kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to obydwa maja mega duze branie. Ale podobno arctic jest glosniejszy  :roll: . Dlatego chyba zaopatrze sie w whisper rock4.

własnie kupilem WS4 i powiem że jest cichy słychac może nie nieśłyszalny ale dosyć cchy słychac szum powietra i jeszcze troszeczku wentyl temperaturki na AXP 1,7+@166x12,5(1,55V niestety kedyś było 1,5 v przy tych ustawieniach )

klejny dodatek 200x10,5@1,65 44-45 w pełnym stersie ( seti ) szkoda że mam takie wujowe pamieci srobowałebym na 220 niby twinmosy a szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Arctic'a 2 TC rev. 2 na prawdę jest bardzo cichy można powiedzieć niesłyszalny do ok 1800 rpm, z ciekawości kupiłem kiedyś WR4, aby przetestować jednak szybko oddałem. Whisper jest wg. mnie dość głośny, choć ma opinię cichego. Wierzcie mi miałem w ręku oba i różnica jest ogromna. Co wydajności to ta trochę na korzyść WR4, ale tylko ze względu na obroty, gdyby oba kręciły się z identyczną prędkością przypszczam, że wynik byłby zbliżony. Zdecydowanie polecam Arctic'a jest w stanie schłodzić taką konfigurację jak w podpisie, na więcej już niestety nie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja mam inny słuch albo potrzeby :). Co z tego że Arctic przy 1800 rpm jest cichy skoro nie chłodzi a jak chłodzenie rozpoczyna około 2800 rpm a wtedy na pewno nie jest cichy. Dodatkowo mój egzemplarz był ciety z płyty winylowej (rowki na paznokieć ). Ogólnie spodziewałem się więcej po Arcticu ale skoro inne są głośniejsze od niego to aż boję się pomyśleć jak one dają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...