Skocz do zawartości
Heat

Riva TNT2 Pro - prosze o szybka podpowiedz

Rekomendowane odpowiedzi

Musze na szybko kupic jakas grafe , bo jestem w trakcie przesiadki na ATI . Mam zamiar nabyc poczciwa rivke TNT2 Pro , bo to najslabszy i najtanszy sprzet jaki ruszy na mojej plycie . No i mam problem , bo mam okazjie kupic Rive TNT2 Pro revB a nie mam zielonego pojecia co to jest to oznaczenie REV B ? Czlowiek sprzedajacy mi to cudo sprawia wrazenie osoby , ktora obcowanie z komputerem zakonczyla na wkladaniu plytek do Cdromu wiec duzo sie od niego nie dowiem... Mam tylko nadzieje , ze to nie oznacza , ze pracuje tylko na agp2X bo sie chyba pochlastam :D

 

Prosze osoby , ktore troche z Riva lat przezyly o jakas podpowiedz co oznacza to REV.B ? I nie pisac mi tu , zebym sobie dolozyl i geforca kupil bo to bedzie karta czysto zastepcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej GF DDR(Clap) super karta jesli tanio dorwiesz i tez jest na AGP4

I nie pisac mi tu , zebym sobie dolozyl i geforca kupil bo to bedzie karta czysto zastepcza

Boshe co za LOL , tak ciezko jest doczytac do konca POST ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciiii tnt to piekna karta byla ;] ;] ;] j na tnt 16mb w halfa cialem caly czas ;] no i q3 tez lecialo ;].

 

Jako karte zastepcza to nie lepiej jakies gowniane s3 trio? Chyba tansze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciiii tnt to piekna karta byla ;] ;] ;] j na tnt 16mb w halfa cialem caly czas ;] no i q3 tez lecialo ;].

 

Jako karte zastepcza to nie lepiej jakies gowniane s3 trio? Chyba tansze ;]

Wlasnie sie ostatnio bawilem czyms na SIS 305 (tzn mialem zamiar) i karta za hooja nie chciala zbootowac . Z reszta w instrukcji sie doczytalem , ze moga z nia wystapic problemy... Rive ostatnio sprawdzalem -> 545pkt w 3dmarku 2001SE :D No ale to ma byc karta czysto zastepcza wiec wystarczy . A te 30zl to koncu nie tak duzo , zeby myslec o czyms tanszym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...