Skocz do zawartości
malinek

Sterowanie przez bluetooth - t610

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proble. Mam t610. Wiem, że można sterować kompem za pomocą telefonu przez bluetooth. Jaki do tego trzeba mieć program? Ja ma PCcontrol. Nie za bardzo wiem jak go skonfigurowac :oops: .Potrzebna pomoc. Prosil bym w miare jasno. :idea: z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spososb zaczerpniety z innego forum.

Sterowanie: winampem, media playerem , BSplayerem , Power DVD 5 , Power Pointem , More TV itp....

oprócz tego mamy mozliwosc wylogowania sie z kompa...

i kilka roznych rzeczy.

 

ok to teraz do rzeczy :

 

potrzebny jest nam programik floAt's Mobile Agent najlepiej najnowsza wer.

+

tzw. Modół sterujacy winampem można go se zassac z tąd :

http://umn.dl.sourceforge.net/sourceforge/...inampCOMLib.zip

+

odpowiedni skrypt polecam ten : CarpeDi3m1687 v2.0c.vbs

można go zassac z tąd : http://twtelecom.dl.sourceforge.net/source...m1687_v2.0c.zip

+

OCZYWISCIE Kabel IrDa lub Bluetooth

 

ok to teraz zacznijmy coś działać

 

1. Instalujemy floAt's Mobile Agent

2. Następnie do głownego katalogu z programem wsadzamy CarpeDi3m1687 v2.0c.vbs

3. Na dysk C wrzucamy ten pliczek WinampCOMLib.dll ma to wygladac tak : c:WinampCOMLib.dll

4. Teraz wchodzimy w start > uruchom > i wpisujemy nastepujacą komędę : regsvr32 c:WinampCOMLib.dll i oczywiście ENTER

5. OK to teraz można odpalic juz nasz programik floAt's Mobile Agent i nastepnie w connection i ustawiamy przez co ma sie laczyc czy irda czy bluetooth.

6. Teraz w zakładkę Script i ładujemy plik skryptu czyli : CarpeDi3m1687 v2.0c.vbs

7. Teraz pozostaje nam zrestartowac program i polaczyc sie z telefonrm

8. Jak juz to dokonaliśmy to teraz w naszym Fonie wlazimy w Łączność > Akcesoria > FMA > i dalej co tam se chcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalezy dodac, ze przez irda nie ma sensu bo dziala max do 30-40 cm.

IrDA w Nokiach S60 mozna z dalszej odleglosci sterowac np. TV, przesylac pliki, to mozliwe ze w T610 tez bedzie dzialac z jakis 2m, ale oczywiscje BT nie przebije, zwlaszcza tego 100m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...