Skocz do zawartości
860lacov

Jak zmienić głos ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś program który potrafi dopasować jeden głos do drugiego?

Chodzi mi o coś tego typu że np. nagrywam głos kumpla a potem nagrywam siebie, ale mówię głosem kumpla.

 

W sumie na filmach robią takie rzeczy, ale czy jest o możliwe na prawde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze chyba ze jakos zmieniajac barwe mozesz upodobnic do glosu qmpla ale czegos dzialajacego na zasdzie jaka podales jeszcze niewidzialem.

 

btw porwales kogos czy co ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porwałem, ale pomyślałem że możnaby się w ten sposób nieźle zabawić.

 

btw co oznacza skrót btw?

W sumie wiem ogólnie o co chodzi, ale rozwinięcie skrótu jest mi nie znane.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Taki program dla zwyklego uzytkownika nieistnieje, moze w instytucjach typu CIA :lol: sa juz dostepne wersje testowe, ale o indywidualnych uzytkownikach - zapomnij, pomysl sobie jakie przekrety dzieki takiemu programowi mozna by robic - chocby dlatego niejest on dostepny dla publicznosci, a po drugie takie oprogramowanie musialo by dzialac, dzieki zawansowanej sztucznej inteligencji, niestety takie technologie sa bardzo drogie. Pociesze cie, niejestes sam ktory takie cus szuka :).

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopisuje sie pod ten temat bo niechce zakladac nowego. Czy zna ktos program ktory zmienia glos ?? :P Znaczy ja mowie do mic a slychac supelnie glos, to chyba tak zwany modulator glosowy o ile sie nie myle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W programie Adobe Audition (Niegdyś Cool Edit) za pomoćą efektu stretch można fajnie zmienić głos z tym że już nagrany, ale jest w nim możliwość mixowania na żywo chociaż nie próbowałem.

 

p.s.

 

Czy używa ktoś z was formatu mp3pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam tego samego,

mam sb live, ale nie uzywam sterowników firmowych. W oryginalnych jest taka funkcja.

Znalazł ktoś cos na ten temat ? Przypomne ze chodzi o program ktory w locie zmienia glos z mikrofonu na zmodulowany ( np żeński ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.... z SB

 

 

co Wy tu wypisujecie? Głos każdego czlowieka ma delikatnie mówiąc inne warunki.

Aby emulować w realtime takie rzeczy trzeba:

 

1. zrobić charakterystykę głosu drugiej osoby

2. zaprogramować specjalistyczne oprogramowanie, które dekoduje/koduje głos (w telefonach mamy podobne cosik)

3. nauczyć się intonować głos jak głos kolegi

 

metoda prostsza

 

1. Nauczyć się jak kolega gada, charakterystyczne jąknięcia, akcenty itp

2. Przepuścić głos przez jakiś EQualizer, by zniwelować wartości charakterystyczne, ewentualnie pobawic sie w niuanse typu pithShift, by dopasować barwę głosu

 

innaczej sie nie da...

najprościej nauczyć się głosu udawanej osoby. Wszystko inne bedzie brzmiało sztucznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie bawiłem z sb nieraz.. i wychoda ciekawe rzeczy... faktem jest ze nie zmienisz głosu nie do poznania... chociażby przez te akcenty etc...

 

a jażycze powodzenia w uczeniu sie głosu czyjejs osoby :D... to potrafia tylko niektórzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...