Skocz do zawartości
jul23

Już 7 zasilacz się spalił

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jakoś 2 tygodnie temu wpadła do mnie koleżanka że chyba jej zasialcz padł i rzeczywiśćie załatwiłem nowy i działa dowiedziałem się ze ten to już 6 a dzisiaj i ten padł. Czego to może być powód:

tego że płyta pali czy jeszcze coś innego

a może że ma podłączone do kontaktu bezpośrednio bo to mi najbardziej na mysl przychodzi i mwoilem jej juz o zakupie tego przedluzacza do kompa. ale moze cos z kompa tez palic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zabardzo wiem ale z tego co mówiła to było także kupiła komputer i w ciągu 3 miesięcy padł jej pierwszy więc ywmienili, potem jakis za kolo 200 zeta ale nie wiem jaki i ten co ja prznioslem to jakis 300W jakis nieznanej mi firmy ale nie pamietam szczegółów sorka.

 

Ale to może być dlatego że nie miała listwy przepięciowej i jej rozwalało.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech kupi chiefteca 360w jak jeje padnie to cos nie tak ma w kopie a jak sie nie zna to podłacz z nia ten zasilacz albo niech w sklepie komputerowym go podlacza bo moze zapomina o tym drugim zasilaniu zeby do płyty podłaczyc i wtedy nawet zasika przy duzym obciazeniu za 200-300zł poleci w powietrze a nie powinna . Ale naszczescie jest gwarancja :) i tan przedłuzacz tez by sie przydał przy kazdym kompie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kupi Chiefteca 360W tak jak kolega wyżej wspomniał i listwa też by się przydała. Drugie zasilanie to chyba chodzi o to że do mobo wchodzą dwie wtyczki a nie jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...