Skocz do zawartości
ropersik

Do posiadaczy Modecom 350 gtf

Rekomendowane odpowiedzi

Czy we wszystkich tych zasilaczach wiatraki charakterystycznie bzycza-nie rozchodzi mi sie o szum jaki wydaja bo jest w normie tylko o to bzyczenie ktore jest nie do zniesienia.Zakupilem ten zasilacz przed wczoraj i bardzo mnie to niepokoi czy jest to jego ewidentna wada i go oddac do sklepu czy ten typ tak ma. Pozdro i czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy we wszystkich tych zasilaczach wiatraki charakterystycznie bzycza-nie rozchodzi mi sie o szum jaki wydaja bo jest w normie tylko o to bzyczenie ktore jest nie do zniesienia.Zakupilem ten zasilacz przed wczoraj i bardzo mnie to niepokoi czy jest to jego ewidentna wada i go oddac do sklepu czy ten typ tak ma. Pozdro i czekam na opinie

sluchaj czy to jest brzyczeniue jakby w zasilaczu mysz siedziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy masz jakoś specjalnie wyciszonego kompa, bo mi jak nie jest pod dużym obciązeniem to moge napisać że prawie wcale go nie słysze, natomiast jak się go bardziej obciązy to wiatrak się rozkręca i słychać średnio przyjemny dźwięk piszcząco-huczący :roll: . Myśle że chyba dosyć dobrze opisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyski sa nie slyszalne praktycznie-cooler na procku coolermaster silent-slychac dokldnie wiatrak w zasilaczu bzyczy jak stare wiatraki ktore zaczynaja sie przycierac i jest tak od momentu puszczenia kompa-jutro dzwonie do sklepu i chyba go wymienie na chiefteka 360 choc trzeba bedziez 70 dych doplacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...