Skocz do zawartości
muzycom

Format dysku spod dosa 10% i koniec

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w temacie. Robiłem format partycji pod dosem. Formatowanie doszło do 10% i koniec. PO 30 minutach oczekiwania 0 komunikatów. Zrobiłem restart, dysk jest widziany przez bios, ale nie da się go sformatować. Formatowanie zatrzymuje sie przy 0%. Tak samo jest na partycji, która wcześniej udało mi się zformatować. Dysk nie jest mój. Nie mam czasu przeglądać w tej chwili forum :oops:, bo jestem w pracy. Proszę o pomoc i rady. Zakładam, że dysk jest zwalony, ale czy można coś jeszcze z tym zrobić.

Dysk maxtor 60 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie walnieta elektronika ale nie zaszkodzi sprawdzic tasmy i przeleciec go np badblockiem pod [brzydkie określenie na linuksa]a czy innym testujacym powierzchnie programem

Pod linuxem mamy ten plus ze w logach bedziemy widziec czy kaszani sie elektronika czy winne sa tylko bady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jak w temacie. Robiłem format partycji pod dosem. Formatowanie doszło do 10% i koniec. PO 30 minutach oczekiwania 0 komunikatów. Zrobiłem restart, dysk jest widziany przez bios, ale nie da się go sformatować. Formatowanie zatrzymuje sie przy 0%. Tak samo jest na partycji, która wcześniej udało mi się zformatować. Dysk nie jest mój. Nie mam czasu przeglądać w tej chwili forum  :oops:, bo jestem w pracy. Proszę o pomoc i rady. Zakładam, że dysk jest zwalony, ale czy można coś jeszcze z tym zrobić. 

Dysk maxtor 60 GB.

użyj HDDregenerator.exe

 

czasem - jak są bady a nie padnięta elektronika - to narzędzie bardzo jest pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to elektronika, to jest szansa, że mi go naprawią :) Pytanie czy program do diagnostyki zeskanuje niesformatowana partycje?

 

 

ps. NIc nie mogłem zrobić programem diagnozującym maxtora,. NIe moge podzielić dysku na partycje, więc i zeskanować go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W f-disku niechciał mi do końca przeskanować dysku przy tworzeniu partycji. Dysk jest juź i speców. Napiszę co się z nim stało, jeśli będą w stanie powiedzieć.

 

Ps. Pomógł low format. Dysk działa 0 badów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...