Skocz do zawartości
Kaamill

Acorp 6BX81 + celeronII 700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z racji ze jestem tu nowy to sie przywitam WITAM wszystkich :D

Mam taki problem w sprawie sprzetu jaki nabylem. Chodzi o to iz kupilem plyte jak w temacie i zastanawiam sie czy pojdzie na niej procek jak w temacie. Czy wogole celerony 2 (podobno fsb 100) wymagaja innych plyt niz te ppga i te pozniejsze po 533. Jestem troche zielony w tych sprawach poniewaz ostatni kontakt z intelem mialem kilka ladych lat temu. I jescze jedno czy przejsciowka pod takiego procka s370-> slot1 moze byc dowolna, czy one sie czym kolwiek roznia?

Z góry dzieki za odpowiedzi i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka musi mieć obsługę FCPGA, chociaż ja mam w chacie taką która ma na sobie napisane PPGA, a śmigał na niej na luzie celek 800 (fsb 100). Dobrze, by było, żebyś na przelotce mógł v ustawiać, bo może być, że będziesz musiał przymusowo jechać na wyższym v niż ma procek, bo twoja przejściówka nie będzie w tanie dać mu niższego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej przejściówce też pisze PPGA i proce FCPGA na niej nie działają.

A jak nie ma ustawiania napięcia na przejściówce, to nic nie szkodzi. Po prostu nie ustawisz innego napięcia i już. Przejściówka nie daje napięć, a jedynie może mieć możliwość sterowania zasilaczem proca na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...