Skocz do zawartości
SpEEdO

Cos mnie litery wcina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, ale powaznie.

 

Czasem (niezaleznie gdzie, czy w notatniku, czy w wordzie, czy piszac posta na jakims forum) napisze iles tam tekstu, i nagle okazuje sie iz jesli chce cos dopisac w srodku zdania, po kliknieciu litery, zamiast caly tekst przesunac sie to wcina o jedno miejsce, nastepna litera, nastepne miejsce, i tak dalej - no i wcina mi te litery ktore sa z przodu, zamiast cala partie przesunac. Strasznie to dziwne jest, i nie zawsze sie tak dzieje - dopiero po napisaniu jakiejs tam ilosci tekstu. Niemam pojecia od czego to jest uzaleznione, gdyz wszedzie sie to dzieje, czy w wordzie, czy w IE, obojetne.

 

Wiecie moze o co w tym fancie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze wstrzelę się z odpowiedzią może chodzi o to, że jesteś w trybie Insert gdzie nowe litery są nadpisywane na starych a nie wstawiane a reszta tekstu na prawo od wstawianej przesuwa się o 1 znak w prawo. Jak tak to wciśnij klawisz Insert co powoduje przejście do zmiany trybu wstawiania znaków. Kolejne przyciśnięcie ponownie zmienia tryb, lub przyczyną może być usterka klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary ! TO jest to ! Sprawdzilem teraz! Po prostu przez przypadek musialem wciskac insert (za blisko tego inserta mam klawisz backward, paluchy duze, musialem przypadkiem zahaczac) temu tak sie dzialo.

 

DZIEKI WIELKIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...