Skocz do zawartości
neonn

Monitor - mam problem z NEC FE991SB

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj monitor - nec fe991sb i tak sie zastanawiam. Jak sie przysune do tyl obudowy to slyszcze takie bzyczenie... jego szybkosc zmieia sie wraz ze zmiana odswiezania...co to moze byc ? Gwarancja jeszcze nie podbita i mozna wymienic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie regulaminowy tytuł masz po 2 to bzyczenie to tylko z bliska slychac czy z daleka tez ?

 

Bo jak ja przystawie ucho do samego monitorka to tez slysze ale z odleglosci 3 cm juz nie slychac. Mam Nec Fe770.

 

To normalne jest to trafko tak buczy/bzyczy. Nie ma sie czym przejmowac. No chyba ze przyjmuje to jakies drazstyczne formy.

 

Napisz jak z geometria jest i z ostroscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slychac juz tak z 20cm...tyle ze jak siedze przed monitorem to tego nie slysze, ale jak wstane to juz slychac. ;)

 

Co do ostrosci to uwazam ze jest dobrze, tyle tylko ze np. w outlooku jak jest pogrubiony tekst to jest taki troche rozmyty.

 

 

Ale to wszystko chyba przez to ze jestem takim idealista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak pisze post pod postem, ale musze ;)

 

No to jak, wymienic go czy nie ? No moze troche obraz jest nieostry...kurde sam juz nie wiem... Ile moze potrwac taka wymiana ? (na ten czekalem 1 dzien)

 

No i jaka jest szansa ze nie trafie na taki sam...

 

Zapomnialbym, pracuje w 1280x1024 (85hz), przy 1024x768 jest troche bardziej ostro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to penwie nie długo. Jak nie ostry i buczy to probuj reklamowac. A jak kolejny bedzie nie ostry to wymieniaj az do skutku. Hmm trudno tak powiedziec nie widząc tego bo np. to mogą byc tylko twoje subiektywne odczucia i serwis niekoniecznie sie z nimi zgodzi.

 

Nom ale probuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wlonczysz i sie zagrzeje to dobrze jest czy tracisz ustawienia na stałe i za kazdym razem musisz go usrawiac ?

 

Bo jak jest zimny to normlane ze ci sie obraz zienia ale tak po 15 min powinno byc tak jak ustawiłes. Jesli tak nie jest to masz solidną podstawę do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze troche obraz jest nieostry...kurde sam juz nie wiem... Ile moze potrwac taka wymiana ? (na ten czekalem 1 dzien)

 

No i jaka jest szansa ze nie trafie na taki sam...

jest duza szansa ze trafisz na jeszcze gorszy :P

wiem bo sam sie bujalem z tym modelem - IMO tragedia, zwlaszcza ten wbudowany na stale cieniutki kabel D-Sub, ze o braku BNC nie wspomne

 

IMO ten monitor jest dobry tylko do filmow (tylko ze do tego celu lepiej kupic telewizor - na pewno bedzie wiekszy komfort przy ich ogladaniu) i gier w ktorych nic nie trzeba czytac (czy sa takie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecily mnie pozytywne recenzje (m.in. w komutroniku) i musze powidziec, ze nawet mi juz nie przeszkadza to bzyczenie :D Spoko monitorek

 

No a czy znowu np. samsung 959nf jest duzo lepszy ?

wyluzuj bo zejdziesz na pikawę... :-)

 

jek chcesz popatrzeć na lepsze monitory to odwiedź www.eizo.pl hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom to fakt mozesz trafic na niezłego szrota i bedzie lipa. A na komputroniku to bym sie raczej nie wzrorował. Czasem ludzie smieszne zeczy piszą. Odnosnie bzyczenia moze cos z prądami masz albo cos stoi koło monitorka co na niego zle działa ?

 

kobyszcze@ Hmm tak tylko ze oni juz nie maja w ofercie crt tylko lcd i jakies tam plazmy. A pozatym to u nich cena nie schodziła ponizej 3k chyba.

 

Ps. Szkoda ze Sony juz nie produkuje mniejszych niz 21" cali bo na bank bym łyknoł od nich jakas 17" :/

No cóż?? Kupiłem ten monitor i jestem bardzo rozczarowany, nie samym monitorem lecz serwisem sony w którym robią ludzi w konia i nie chcą naprawiać monitorów. Monitor był zepsuty (geometria, [b]pasy pionowe[/b], nie do końca sie rozmagnesowywał) były to rzeczy nad którymi trzeba było posiedzieć żeby je zobaczyć!! Po 2 miesiącach zaciekłych walk i jeżdzenia, dzwonienia musiałem sprzedać monitor. Nie mogłem patrzeć na to jak on jest zj.. Tragedia !! Nie polecam wcale produktów sony
Ehe tak gosc skomentował monitor za 5 k :P (pss. Chyba mu nikt nie powiedział ze te monitory maja pasy fabrycznie :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...