Skocz do zawartości
|Micro|

Athens 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Hmmm -> mam takie pytanie do was -> czy ta gra ujzy swiatło dzienne na PC ?? - na gamershell pisze ze exlusive for PS2 ale moze dotyczyc to tylko swiatka konsolowego ;)

Tak wiec pytam sie was :]

Nawet jak wyjdzie na peceta to i tak nie pojdzie tobie bo gra jest shaderowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bardzo fajnie zrobiona :) przede wszystkim przemyslana

konstrukcja konkurencji, sposobow sterowania, etc.

przywoluje wspomnienia sprzed ladnych kilku lat

tzn. gier ze stajni Accolade - winter & summer challenge

a A2k4 jest duzo lepsza od swojej 'poprzedniczki' (sydney 2k)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bardzo fajnie zrobiona :) przede wszystkim przemyslana

konstrukcja konkurencji, sposobow sterowania, etc.

przywoluje wspomnienia sprzed ladnych kilku lat

tzn. gier ze stajni Accolade - winter & summer challenge

a A2k4 jest duzo lepsza od swojej 'poprzedniczki' (sydney 2k)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grę mam już od jakiegoś czasu, gdy jeszcze nie było witaminki. Ostatnio zauważyłem, że wyszła wersja z witaminką. Załatwiłem sobie ową witaminkę i gra wreszcie się odpaliła. Po wyborze konkurencji itd. gra się ładuje i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> się obraz stadionu (widać na niej murawę, z tyłu widownia, flesze), ale pozatym nic nie można więcej nic zrobić. Nie widać żadnych zawodników, ani nie reagują przyciski na klawiaturze. Jeżeli ktoś z was spotkał się z takim problemem i udało się go rozwiązać, to prosiłbym o wskazówki, za które z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem ;/ gra mi sie wlacza wszystko ok cacy az tu walek!! mam menu widze jakies hipki na podium i nic poza tym ;/ wszystkie opcje w menu sa rozmazane i nic nie widac jak poruszam kursorami to slysze jak skacze po menu ale w dalszym ciagu lipa i nic nie ma ;/ help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie odkopać topic :)

Może znajdą się jeszcze osoby grające w ową gierke, bo ja musze przyznac ze od paru tyodni grywam w to dosc regularnie- po prostu wciaga, choc moze dlatego ze sam uprawiam lekkoatletyke, w kazdym razie moja propozycje jest taka by podawac swoje wyniki ew. ze screenami :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

gra ktos jeszcze w ta gre?? bo ja tak gra jest super i wciaga

ale mam problemy bo w recenzjach tej ry pisze ze mozna grac na 4 a ja mam do wyboru tylko 2 :/ i jeszcze jeden problem na okladce i w recenzjach pisze ze sa takie konkurencje jak jazda konna i gimnastyka a ja ich nie mam :/ HELP ME !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...