Skocz do zawartości
danieldz

ADE-4000 router BIG problem(awaria)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz mam duzo problem z tym routerem, po zresetowaniu przez ten guziczek na routerze, przestal on dzialac, tj. jako switch dziala niestey nie moge se dostac przez www do panelu sterowania nim oraz w ogole nie przeprowadza przypisywania adresow ip. Po prostu router i modem nie odpowiadaja a switch dziala. Dodatkowo diody od portow Rj-45 pomimo zadnego ruchu w sieci co okreslony okres czasu migaja jednoczesnie. Co moglo sie z nim stac? Jakeis porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie fleshowalem firmware'u -qmpel zrobil reset za pomoca tego malego przycisku a potem jeszcze przez panel sterowania zdalny reset i po tym brak jakiej kolwiek odpowiedzi.

Moze macie jakies sugestie co zrobic-bo gwarancji niestety qmpel tez nie znalazl, a kolejny kupowac to jednak pewien wydatek. Moze jakis program za pomoca ktorego bedzie mozna wwalic soft. Acha probowalem go zainstalowac przez USB - ale niestety wykrywa tylko jako nieznane urzadzenie, wrzucenie sterow nawet na sztywno nic nie daje.

Z gory thx za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huehuehu, ja swojego tez wymienialem po resecie z tylu obudowy :) hueh jakas wada fabryczna !? Na drugim od razu sprobowalem i ten dziala do dzisiaj :)

 

Pozostaje pokombinowac z gwarancja :) i/lub z serwisem.

 

Firmware raczej powinien wrocic do default a nie zostac skasowany na amen :) Szczerze to ja mam juz dosc tego PLANETA :(

 

 

 

UPDATE: huehuehu wlasnie jakas godzinke - dwie temu moj router "PALANT" ADE-4000 poszedl z dymem :) huehu i to wlasnie jak odpowiadalem na forum :) heuhe teraz ja bede walczyl z gwarancja :) huehue

Powiedz jeszcze czy w czasie kiedy ci padl router nie robiles wczesniej pare razy save&reboot ???? hueh bo u mnie zrobilem chyba ze 6 :) razy i jakies trzy minuty pozniej ---- uffffffffffffffffffff poszedl z dymkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...