Skocz do zawartości
Ziutas

Leadtek gf3ti500 | nie za duzo ?

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie odnosnie o/c tej grafy

 

standard 240/500 po o/c wycislem 270/550 mysle ze to nie koniec ale nie chce przesadzac... czy to nie za duzo jak na standardowe chlodzenie ? (napiecie standardowe)

 

ps. ile wy na tej karcie wyciagneliscie ? na standard : V i chlodzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnosnie o/c tej grafy

 

standard 240/500 po o/c wycislem 270/550 mysle ze to nie koniec ale nie chce przesadzac... czy to nie za duzo jak na standardowe chlodzenie ? (napiecie standardowe)

 

ps. ile wy na tej karcie wyciagneliscie ? na standard : V i chlodzeniu...

Na standartowym chlodzeniu mozna wycisnac 270/590 spoko ;] Ja np dolecialem do 268/595 na moim Palicie (Ti200 a nie 500 ;] Standart 175/400 :D).. ale on ma zupelnie inny Cooler niz Winfast.. Widocznie masz karte z tej samej rev chipu dlatego tak idzie.. np na Wodzie czy jakims miedzianym Coolerku doleciec do 285Mhz na rdzeniu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręć na maxa, nic nie spalisz tylko kontroluj temperturę. mój winfast Ti200 szedł spokojnie 250/540, więc twój na pamięciach powinien do 600 dojechać.

Ti500 sa troche bardziej dovoltowane niz Ti200 wiec powinna ostro poleciec ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak 270/550 to max na tym chlodzeniu i napieciu.

 

rdzen:

280 = zwieszki w 3dmark 2k3(b330) 275 to samo, dopiero przy 270 jest ok.

pamiatki:

570 = krzaczki w winzgrozie, 560 = przebijanie tekstur w 3dmark2k3(b330) 550 jest ok.

 

to tak w ramach info jakby co. mam nadzieje ze jak ostanie sie 270/550 to nic sie mojemu malenstwu nie stanie ;)

 

ps. kto mi kupi na urodzinki radka 9800xt ? :roll: to wkoncu tylko okolo 2200 pln :wink: /pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. kto mi kupi na urodzinki radka 9800xt ?  :roll:  to wkoncu tylko okolo 2200 pln  :wink:  /pozdrawiam

A nie lepiej od razu X800PRO :?: :D Kosztuje w granicach 2200-2300 a wyniki 2Xlepsze :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ti500 nie są warte swojej ceny jednak, 270/550 to wiele Ti200 szło więcej. znajdź vmoda i pojedź go jak należy albo zmień na Ti4200. wychodzi na to, że Ti200 i Ti500 różnie kosztują, mają różne pamięci a kręcą się podobnie :(Ti500 nie są warte swojej ceny jednak, 270/550 to wiele Ti200 szło więcej. znajdź vmoda i pojedź go jak należy albo zmień na Ti4200. wychodzi na to, że Ti200 i Ti500 różnie kosztują, mają różne pamięci a kręcą się podobnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie są warte swojej ceny ?

Kupiłem ją 2 lata temu , i do tej pory mi słuzy idealnie !!!

Mogę grac w prawie kazdą gierkę .

A leci na 270/580 bez problemów na wiatraczku od Athlona 1800+

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tamte czasy ? nie byly warte swojej ceny ? hmm nie wydaje mi sie... spojrz z perspektywy czasu... wtedy co ja kupowalem to byl miod w porownaniu to cieniutkich gf mx 440 jakie jeszcze mozna bylo dostac...

 

ps. mam pytanko jeszcze... jakie sa najlepsze sterowniki do gf3 ? dokladnie chodzi mi o moje ti500 moze ktos sie orientuje jaka seria byla najbardziej wydajna... bo jakos nie mam weny zeby wszystkie przetestowac, choc juz troche przelecialem tych sterow... mam obecnie 45.23 i na w nfshp2 delikatnie drga... slyszalem ze seria 41.xx jest ok no ale sam nie wiem... tak wiec jesli mozecie to prosze o wypowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...