Skocz do zawartości
-Yamroz-

Problem z windowsem Xp (start)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Komputer mi sie psuje:D

 

A wiec tak mam na kompie win98se i XP.

Komp w win98 wstaje bez problemu. Natomiast w XP, coz - wszystko jest dobrze dopoty dopuki nie pojawia sie napis, "welcome" itp. Do tego momentu wszystko idzie OK, natomiast kiedy ma sie on pojawic monitor gasnie. Slysze jak pracuja dyski, rowniez moge kompa normalnie wylaczyc (czyli przycisk na obudowie i sie wylacza). Tryb awaryjny raczej nie dziala (nigdy nie dzialal - zwiecha w momencie ladowania pewnego pliku:().

Wiec nie wiem o co chodzi. Monitor po prostu gasnie, w win98se dziala. Nawet w XP zdazy przeleciec scandiska i po nim sie wali... Nie rozumiem tu czegos...

 

Prosze o szybka pomoc!

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mni to chodzilo kupe czasu dobrze...

 

Po prostu wymienialem zbiornik wodny w WC i odczepilem wszystkie kabelki z tylu (podlaczajac pomieszalem USB napewno) i restart --> wynik wiadomy... Nie wiem co sie dzieje...

 

Nic w sofcie nie grzebalem, a w hardware tez nie - po prostu wyjalem pojemnik, zmienilem i podlaczylem spowrotem. A tu <span style="color:red;">[ciach!]</span>a [gluteus maximus]. Czary jakies czy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...