Skocz do zawartości
tarpaN

radeon 9500 chyba go zabilem...

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj odebralem vga silencera

zalozylem na mojego radka odpalam kompa i na ekranie mam jakies kolorowe smieci zamiast obrazu...

odkrecilem silencera, ogladanalem radka - wszystko ok

zakladam i znowu wlaczam kompa i dalej to samo...

potem zalozylem orginalne chlodzenie i tez smieci na calym obrazie (czasami normalenie widac kawalki ekranu ale o jakimkolwiek dzialaniu na tej karcie moznba tylko pomarzyc)

i teraz moje pytanie: co z tym zrobic :?: nie mam zadnej gwary, karta od goscia z allegro, ktory nie mail dowodu zakupu...

wydaje mi sie ze za pierwszym razem za mocno przykrecilem silencera :x

wizualnie wszystko jest ok... da sie to jakos naprawic :?: macie jakies adresy dobrych serwisow :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie z leadtekiem Ti4200...tzn. najpierw smieci na ekranie ( w dosie) do windowasa nawet nie wchodzil...ok restart, dalej to samo...ok dalem mu 2h odpoczac, wlaczam to samo, restart znowu, juz nie wstał...spalony...sprzedałem na allegro za 150zl heh

 

A co do za mocnego przykrecenia silencera to hmh, niewiem czy tu moglo sie cos zepsuc przez to ale jesli są smieci zamiast ekranu to...no wiesz...RIP (rest in pieces)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...