Skocz do zawartości
dzuby

Problem z dzwiekiem na msi kt3V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odtwarzaniem dzwieku na MSI KT3V. Kiedy sciagam cos z sieci tak powyzej 0,5Mb/s odtwarzane mp3 zwalniaja a dzwiek sie kaszaniu. Obciaznie procesora przy tym nie przekracza 10%. Co to moze byc? konflikt z sieciowka? dodam ze wczesniej na ecs k7vza nie mialem takich problemow a dzwiek i sieciowka byly takie same. Karta dzwiekowa to jest sound blaster 128 a sieciowka jakis noname 100 Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleżanka ma msi kt3ultra2 i dźwięk się zrypał, gra jeden głośnik tylko, do tego jest rwanie dźwięku. płyta katastrofalnie beznadziejna, K7S5A jest dużo lepszym wyborem.

w dodatku zintegrowana sieciówka nie jest nawet wykrywana przez win98, nic nie zgłasza, a pod [brzydkie określenie na linuksa]em chodzi.

 

sprzedaj ten badziew i kup asrocka k7s8x lub ecs l7s7a2, MSI suxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam karty dzwiekowej soundblastera a nie tej zintegrowanej, zintegrowanej sieciowki nie mam, pozatym dzwiekiem do plyty nic nie mam. Wiem ze to nie epox czy asus ale dla mnie jest wystarczajaca. Prosze o pomoc kogos kto sie juz spotkal z podobnymi objawami , ewentualnie wie czego to moze byc wina. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...