Skocz do zawartości
Buziak

Medal of Honor : Pacific Assault

Rekomendowane odpowiedzi

CoD niezagrozony - klimat o wiele lepszy, grywalnosc powala do tej pory. Grafika to nie wszystko.

 

To demo odstraszylo mnie po 5 min, pozbawione klimatu, bezsensowna

młucka i nic wiecej. Postacia porusza sie jakos ocięzale, wszystko

wykonuje jakby w zwolnionym tępie - takie są moje odczucia w porównaniu

z CoD.

 

Totalne rozczarowania jak narazie. Moze tworcy jeszcze coś poprawią, ale czasu juz pozostało niewiele.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapa. przy 1024*768 i wszystko na maksa na moim configu nie da sie grac, a grafa wcale nie jest super. dziwna sprawa. Bede testowal na czym sie da porzadnie pograc. Wstepnie nie ciekawie to widze.

No jaaa.

Skoro ma takim cfg sie nie da grac to ja nie wiem.

Zaloze sie, ze gra probuje wymusic PS2.0 i ten kto go nie ma ten dostaje po fpsach.

Podobnie jak w 3dm2k3. Przeciez w jaskini trolow grafika jest conajwyzej srednia, a 2-3 fps to normalka :)

Poczekam faktycznie na full. W koncu to silnik q3 wiec rozgryziemy znow cfg, ze bedzie jeszcze ladniej i szybciej :)

Ale tutaj oceniam demko wiec wystawiam mu ocene 6/10. Jezeli patrzec na silnik to max 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy Demko : Medal Of Honor Pacific Assault

przetestowane ale ten silnik Quake3 to chyba zbyt przestarzały

niejako na siłe wciśli w niego kilka efektów wykożystujących Pixel/Vertex Shadery , jak na mój gust gra stanowczo za mało zoptymizowana , zżera ramu że aż głowa boli ,grałem na 512 i 1GB ramu ,ogólnie ma nieuzasadnione wymagania ,chyba większe od FAR CRY ,a to już istne przegięcie pały

 

Nie dziwi was fakt że tak ogromne demko a tylko jeden dość mały level ??? moze coś w nim ukryli ;) zaraz oblookam pliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapa. przy 1024*768 i wszystko na maksa na moim configu nie da sie grac, a grafa wcale nie jest super. dziwna sprawa. Bede testowal na czym sie da porzadnie pograc. Wstepnie nie ciekawie to widze.

No jaaa.

Skoro ma takim cfg sie nie da grac to ja nie wiem.

Zaloze sie, ze gra probuje wymusic PS2.0 i ten kto go nie ma ten dostaje po fpsach.

Podobnie jak w 3dm2k3. Przeciez w jaskini trolow grafika jest conajwyzej srednia, a 2-3 fps to normalka :)

Poczekam faktycznie na full. W koncu to silnik q3 wiec rozgryziemy znow cfg, ze bedzie jeszcze ladniej i szybciej :)

Ale tutaj oceniam demko wiec wystawiam mu ocene 6/10. Jezeli patrzec na silnik to max 3/10

 

Jestem po kolejnych testach. Na medium przy 1024*768 da się pograć, ale grafika bez reweli. Ja któryś z poprzedników stwierdzam że troszke za dużo bezsensownego naparzania. Ale żle nie jest. 6/10 popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD niezagrozony - klimat o wiele lepszy, grywalnosc powala do tej pory. Grafika to nie wszystko.

 

To demo odstraszylo mnie po 5 min, pozbawione klimatu, bezsensowna  

młucka i nic wiecej. Postacia porusza sie jakos ocięzale, wszystko

wykonuje jakby w zwolnionym tępie - takie są moje odczucia w porównaniu  

z CoD.

 

Totalne rozczarowania jak narazie. Moze tworcy jeszcze coś poprawią, ale czasu juz pozostało niewiele.

 

Pozdro.

No tak bo jak po jednej mapie mozna ocenic caly klimat gry... Niewiem jak dlamnie duzo lepsze to bedzie od CoDa :) A co do tej ociezalosci, to w CoDzie postacie poruszaja sie stanowczo za szybko, MoH byl gra wolna i taka zostanie, znajac zycie multi znowu bedzie gra dla strategow ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jak po jednej mapie mozna ocenic caly klimat gry... Niewiem jak dlamnie duzo lepsze to bedzie od CoDa :) A co do tej ociezalosci, to w CoDzie postacie poruszaja sie stanowczo za szybko, MoH byl gra wolna i taka zostanie, znajac zycie multi znowu bedzie gra dla strategow ....

No Demo CoDa przyssiewało do kompa, a to odpycha :/

 

CoD tez jest grą dla strategów...

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 @ HIGH pixel sharder 2.0 itp działa w miare spoko...da się jakoś grać na nie podkręconej grafie...

 

grafa w grze - WYPAS NA MAXA!!!!!!!!! wg mnie jedna z lepszych wojennych strzelanek bedzie :)

 

zadanie tez fajne...ogolnie mi sie podoba gierka i jutro instaluje CoD-a bo mi sie klimaty przypomniały :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No tak bo jak po jednej mapie mozna ocenic caly klimat gry... Niewiem jak dlamnie duzo lepsze to bedzie od CoDa :) A co do tej ociezalosci, to w CoDzie postacie poruszaja sie stanowczo za szybko, MoH byl gra wolna i taka zostanie, znajac zycie multi znowu bedzie gra dla strategow ....

No Demo CoDa przyssiewało do kompa, a to odpycha :/

 

CoD tez jest grą dla strategów...

 

Pozdro.

No niewiem, moze cos sie zmienilo od czasu kiedy gralem klanowki w CoDa, ale jak gralem to przyznam szczerze ze ludziska rashowaly totalnie bez glowy i nikt niemial pomyslu na to jak rozegrac jakas akcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu

 

Jak ty masz spoko na tym radku  ,to  Ja Ci serdecznie współczuje

Widać masz małe wymagania ,i ciut inny gust

 

no mówie serio, gra całkiem ok chodzi chociaz czasem mocno swapuje...sam jestem zdziwiony ze to wogole sie odpalilo w 1024x768 8O dzis juz jest za pozno, ale jutro zainstaluje FRAPS-a i zobacze jaka srednia fps bedzie... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 to imo malo i nie jest plynnie :|

no dobra spoko, wiem ze mało, ale od 20-25 zaczyna sie płynna gra, heh naprawde gierka chodzi w miare płynnie...

teraz sprawa dotyczaca samej gry: gdy zaczynamy, idzcie od razu za pierwszy zakret i na tym zakrecie stoi namiot po lewej stronie...a pod prawa sciana namiotu jest butla z gazem(??) strzelcie w zawór i....sami zobaczcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widziecie panowie ,dla jednego kiełbasa zwyczajna

to nieprzeciętny przysmak , drugi będzie marudził jedząc krakowską suchą ;)

Dla Grzesia 20-30FPS zaczyna być płynnie

Ja pamiętając dawne czasy , gdy grając po LAN'ie

w Quake3 zaczynało być fajnie jak framerate nie spadało ponizej 50-55 FPS

Prawda jest taka że jako taka płynność jest wtedy jak

framerate nie spadnie podczas największej jadki poniżej 35 fps

a przeciętnie będzie oscylował w okolicach 50-60 fps

TO JEST PRAWDZIWA PŁYNNOŚĆ Grzesiu

Remeber this rule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalna granica plynnosci to 24 fpsy,wiec jesli tyle bedzie na moim konfigu w 1024 na high to bede zadowolony a mysle ze tak bedzie.Przed chwilka wrocilem i juz sie zasysa,za godzine i 10 min sie sciagnie i wtedy powiem wam swoje opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, moze cos sie zmienilo od czasu kiedy gralem klanowki w CoDa, ale jak gralem to przyznam szczerze ze ludziska rashowaly totalnie bez glowy i nikt niemial pomyslu na to jak rozegrac jakas akcje ;)

No offence - ale musiales grac z kims bardzo slabym...

 

Co do plynnosci - 25 fps?? OMG n/c...

 

Tyle jest akceptowalne dla mnie w filmach. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No niewiem, moze cos sie zmienilo od czasu kiedy gralem klanowki w CoDa, ale jak gralem to przyznam szczerze ze ludziska rashowaly totalnie bez glowy i nikt niemial pomyslu na to jak rozegrac jakas akcje ;)

No offence - ale musiales grac z kims bardzo slabym...

 

Co do plynnosci - 25 fps?? OMG n/c...

 

Tyle jest akceptowalne dla mnie w filmach. :lol:

No niewiem, SLW i FF to nie sa slabe klany a jak jeszcze gralem to kazdy biegl przed siebie zucal granat i wygladalo to jak zawody, kto szybciej dobiegnie do bomby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje odczucia co do demka.Graficznie mi sie bardzo podoba,szczegolnie blury,to jest cos co dodaje kazdej grze smaczq a neistety malo kiedy on wystepuje w grach pecetowych choc powinien caly czas.Co do chodzenia to na moim sprzecie dogra moze 10 sekund w pierwszej grze a pozniej jest juz spoko,czyli na pelnych detalaxh mam jakies 40/60 fpsow praktycznie caly czas wiec nie narzekam,choc niestety 512 ram to za malo a w teh grze to troszq bezsens :? .Co do samej gry jeszcze moge dodac to,ze jest sqbana trudna ale niestety demko jest bardzo krotkie jak na tyle co wazy,ale po mojemu warto czekac na fulla.Ogolnie polecam choc znajac zycie COD UO mi sie bardziej spodoba,ale z tefgo co widzialem moze tez byc calkiem inaczej - czas pokaze,pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość nierealny_52

Kurcze zassałem to demko i mam problem , nie moge tego wypakować.Archiwum nie jest uszkodzone bo nic o tym program nie mówi , nie wiem co ot może być , może ktoś się już z tym kiedyś spotkał i ma na to jakąś rade.

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...