Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien i moze powiem glupote ale wydaje mi sie ze zeby na detalach max chodzilo plynnie to trzeba miec karte pod dx9 wiec mysle ze podkrecenie nie wiele pomoze. A co do daty premiery to mialo byc dzisiaj ale slyszalem tez ze ma byc tygodniowe opoznienie czyli 26. Oby opoznienia nie bylo ale szczerze watpie ze wydali demo 2 dni przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mysle ze dx nie ma nic do rzeczy bo dzisiaj bylem u kumpla ktory ma demo i karte chyba gf5200 i pyknelem pare meczy(teraz spac nie moge) i chodzila naprawde cienko na 800x600 na medium a zreszta w pes4 nawet w info o sprzecie jest zalecany zaledwie dx8.1 bo przeciez tam praktycznie nie ma jakichs efektow graficznych, nie wiem jak ty ale ja chyba troszku przysmaze radeonika;)) ciachciachciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo sprawdzi on to ale i tak dlugo sie nie pocieszy bo jutro zebieram od niego mego pada hehe niech se czeka na przejsciowe hehe ale czekaj czekaj mi sie wydawalo ze radeon 8500 jest wydajniejszy od 5200fx jak tak to dlaczego u biedrona gorzej chodzi niz u ciebie??? hmmm jutro bede mial wlasnego r8500 i sprawdze to jak u mnie chodzi bo pes3 na 800x600 na max detalach super chodzil(na 1024 niestety drobny matrix..) a i mam nadzieje ze na mojej neostradzie 128 bedzie w miare chodzil online jak tak to czekaja was ostre porazki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedron śmiga aż miło.  

Moi kumple pykają w to w 800x600 medium.

Weź nie pisz tutaj herezji ja Ciebie proszę... Qmpel ma Durona 1800@2300mhz, 2x256DDr w dualu, GF 2 TI ostro kręcony i musi grać w 800x600 medium albo 1024x768 low, więc nie gadaj że Tobie śmiga, bo już na PES3 nie dało się pograć! Do tej gry potrzeba graniczną limitowaną wartość (przyp. 60fps) żeby poczuć porządnie klimat:!: I nie wmówisz mi że Ci chodzi płynnie w 1024x768 na max detalach :) Już nie raz się zlolowałeś pisząc dziwne rzeczy ;) Ja na moim sprzęcie, gdy jeszcze miałem GF2ti (tego co teraz ma qmpel) musiałem dawać detale też na low bo nie wyrabiało w 1024x768 więc proszę powtórnie, nie pisz jakichś herezji!! Ale pocieszę wszystkich, do normalnej gry wystarcza już GF3tit200 troszkę pokręcony (na niekręconym około 50fpsów). A na gf4 tit to już każdy w maxie pośmiga bezproblemowo ;) Emperor i nie pisz tu czasem że fifka jest lepsza, bo fifa to gra kierowana do całkiem innego grona ludzi, w zasadzie nie powinno się ich porównywać, aczkolwiek jeśli wziąć pod uwagę Fifę i jej slogan reklamowy ("Real Footbal Simulator") to w takim porównaniu ona co najwyżej może symulować grę w palanata przy PES3 i 4 :) A co do modeli zawodników to jeśli rozmawiamy o twarzach to mowa o powtórkach, bo tylko tam je dobrze widać żeby porównywać, no to chłopaki w FIFA wyglądają tak jak ktoś już powiedział, jak wysmarowani wazeliną (no ale może tam zimno na boiskach i to tak dla ochrony :P), a w PES 4 zawodnicy wyglądają naprawdę pożądnie i te ich charakterystyczne zachowania, poezja :D Ale nie kłóćmy się co jest lepsze bo to bez sensu, Ty wypowiedziałeś swoje zdanie, ja swoje i zakończmy, jak chcesz podyskutować zapraszam na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Na Barton 2500+ i GF4 Ti4200 PES4 w 10-24x768xmax chodzi elegancko i bez żadnych zacięć - mogę w tle słuchać WinAmpa nawet.

sama gra... zachwyciły mnie wślizgi (za każdym razem inaczej mi zawodnik robił wślizg!) i mnogość sposobów na odebranie piłki przeciwnikowi. I jeszcze to, że każdy zawodnik trochę inaczej biega, stawia kroki, porusza rękoma...

zagrałem tylko raz jak na razie (brak czasu :( ), ale już wiem, że PES4 zastąpi PES3

co chyba mówi samo za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo na http://www.pes4.net/ger/flash.html jest oficjalne demo #1 które waży 75mb i ciągnie się 50/s :) ale jest bez komentarza

 

Aha co do Pes4 ja lubie oceniac od strony technicznej :):

 

plusy:

 

- Ta lekkość i nieprzewidywalność, zawodnicy nie robią zwrotów, zwodów choćby jak w pes3 - machinalnie - ale każdy zwód zależy od wielu czynników (połozenie, prędkość)

 

- Strzały - cudowne, czuć tą siłę uderzenia, widoczne jest wyraźne przyspieszenie piłki

 

- Siatka bramk zachowuje się jak najbardziej naturalnie w porównaniu z ta z pes3 i tym bardziej fify 2005

 

- grafika - cudowna, poprawili to co trzeba było poprawić (tj. piłkę, zawodników, barmki, siatkę itd.)

 

- animacja - tutaj poprawiono mniej więcej o 100%, zawodnicy potykają się i przewracają idealnie a bramkarz gdy złapie piłke w ręce nie jest ograniczony i od razu może ja wykopać, (tak jak w fifie 2005)

 

- klimat czuć od pierwszych chwil, taka atmosfera wielkiego meczu, cos czego nie opisze słowami

 

- ładowanie, mecz nie ładuje sie wcale tylko od razu można przejść z menu do gry, niby mały szczegół ale bardzo fajny

 

- powtórki, jest ich więcej i są lepiej skontruowane (takie rozmycie np.)

 

minusy:

 

- murawa boiska jakaś sztuczna ale może skompresowana w demie jest, bo i tak sa tylko 2 wersje kolorystyczne

 

- otoczka czyli trybuny i pikselowani kibice, tu mozna przyznać, że w fifie 2005 sa poprostu milsi

 

- bezwładnośc, blokada - dalej ten sam błąd z pes3 - gdy zawodnik zbliża się do piłki i biegnie z drużyny przeciwnej to gdy już "wie", że nie dobiegnie, idzie obiegiem i często traci się możliwośc przejęca piłki, chociaż jest to błąd o wiele mniej widoczny niż w pes3.

 

 

- brak sędziów liniowych podczas gry, nie rozumiem konami, co stało na przeszkodzie aby ich umieścić, ale domyslam sie że $.

 

 

No to narazie tyle, reszta dot. opcji dopiero jak zobaczę full wersję.

 

Nie jeździć za ta opinię po mnie, bo jest tylko moja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! co odkrylem

 

Rotacja ma duży wpływ na piłkę, dzisiaj wybil przeciwnik pilke z pola karnego w kierunku rożnego, i piłka ewidentnie tam zmierzała, ale że mocno się kręciła w druga stronę to nie wypadła a po odbiciu zmierzała na aut :)

 

kolejny plusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tu jeszcze jednego "Owena" lol

Dołączona grafika

 

1) Co do murawy - zmieńcie sobie stadion, na tym drugim jest ładniejsza

2) Co do dwóch wersji dem - oba nie różnią się niczym po za tym, że wersja lite nie ma komentarza

3) Co do przesunięcie premiery - zaznaczono, że w Polsce ma być 9tego, pewnie na zachodzie wyjdzie tego 26, na pewno jednak nie dziś...

4) Czekam na modyfikator do dema i mogę grać w nie do grudnia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No modyfikator by się przydał :) Tak jak w jedynce można w demie było zmieniac drużyny, czas gry itp itd :)

 

A sama gra miodna (zresztą to wiadomo) :) Akjie sa spontaniczne :) Ale tak jak w pes3 najbardziej denerwuje mnie bramkarz i sędzia :) Ten pierwszy broni doskonałe sytuacje, paraduje jak głupi :) a puszcza takie lole ze masakra (stoi i gapi sie na piłke :) ) no a sędzia ... błędne decyzje :) wiadomo może sie pomylić ale czasem wnerwia np. przed chwila faul na jakimś 13/14m a on gwizdnął i wolny :evil:

 

Ale ogólnie i tak jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra miala byc przelomem, a jest krokiem w tył!

 

To Fifa miala sie upodabniac do PES, ze dążyc do doskonalosci, a nie PES do Fify, zeby wsystko spieprzyc!!

 

Ludziki dreptają nóżkami szybciutko a podają piłke z 2 lub wiecej sekundowym opóźnieniem. Grafika była o wiele lepsza w PES3! I nie piszcie, zebym w ustawieniach zmienil, bo wszystko mam na maxa ustawione i i tak mi sie nie podoba.

 

pamietam, ze w demko PES3 jak sie pojawilo to grało sie fenomenalnie a jak wyszla pelna wersja to troche sie rozczarowalem, bo zawodnicy juz nie poruszali sie tak fajnie jak w demku i gra stala sie bardziej sztywna.

Mam nadzieje, ze tym razem bedzie odwrotnie i ze zlego co widze w demku zmieni sie na lepsze i w pelnej wersji bedziemy mogli sie cieszyc z fajnej gry, bo jak narazie to sie zawiodlem na tej grze i to baaaardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co wczesniej pisalem. Po dokladniejszym sprawdzeniu frapsem stwierdzam ze na 1024 na medium detalach na radku8500 jest te 60 fpsow tyle ze jak jest zamieszanie w polu karnym to spada do 40. Tak wiec nie ma sie czym przejmowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema zaloga. Moze mnie ktos pamieta jeszcze :P

 

Troche sie udzielalem przy PES3 ale to bylo dawno. Zreszta Clares mnie pewnie kojarzy i moze Saint.

 

A tak Saint nie dramatyzuj bop gra nie jest taka zla jak pograsz dluzej na patchu to ci sie spodoba :P

 

Znowu widze musze ratowac ludzi :P

 

Ktos narzeka na dlugosc gry?

 

Sciagnijcie sobie to:

 

http://bbs.winning11.com.cn/UploadFile/200...19231151165.rar

 

http://bbs.winning11.com.cn/UploadFile/200...19222936889.rar

 

I teraz tak. Sciagnijcie rozpakujcie, skopiujcie plik do katalogu z gra. Zmiencie nazwe na np. Pes4demo.exe.

Uruchomcie zanim uruchomicie gre. W grze jak nacisniecie podczas meczu F8 to czas sie odpowiednio zmieni:

 

w jednym patchu zmieni sie na 10 minut, w drugim na nieskonczonosc :]

 

Oprocz tego, uzywajac patcha w pewnym momncie wynik sie zmienia na 99. Jesli to wam przeszkadza to grajcie cale 2 minuty na normalnym demo :P

 

Jesli gra sie wiesza uzyjcie tego:

 

http://bbs.winning11.com.cn/UploadFile/200...19234657632.rar

 

No coz milego grania.

 

Aha, nie ma za co :)

 

ps. pozdro dla starej zalogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pacza jestescie wielcy!! a i biedron jak odpalilem giere na r8500 to jednak troche sie zalamalem, chodzi gorzej niz pes3!!! nie wiem mam nadzieje ze to sie zmienii w pelnej wersji(jezeli konami przesunelo pemiere z tego powodu to ja sie ciesze, niech to poprawia) ciachciachciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem beniaminkiem :D na tym forum,ale wielkim fanem piłki nożnej i PESa,wiec chciałem podzielić się z Wami moimi odczuciami odnośnie PES4.Co tu dużo mówić,gra jest genialniejsza od już genialnej trójki.Swoboda konstruowania akcji-nie mam pytań,animacja daje po garach a grywalność bije na łeb nawet odjazdowego SensibleSoccera.Gra ma drobne niedociągnięcia,o których już pisaliście,ale wyobrażcie sobie co by było, gdybyśmy nie mieli PESów na piecach.Czesalibyśmy teraz wszyscy w Fife2005 i wmawiali sobie,że ta gra jest super i najlepsza.Jestem starym graczem,jeszcze z czasów ZXSpectrum,a juz dawno nie pamietam gry,do kyórej siadałbym codziennie przez prawie rok.Tak było z PES3 i już wiem,że tak będzie także z czwórką.Za to dziękujmy Konami.Twierdze,że PESy są najgenialniejszymi grami w jakie dane było mi zagrac.Może to fanatyzm,ale ciesze sie,że czwórka jeszcze go pogłębi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... juz dawno nie pamietam gry,do kyórej siadałbym codziennie przez prawie rok.Tak było z PES3...

DOKŁADNIE miałem to samo, myśle, że to wystarczający wyznacznik tego, że gra jest nie do zajechania, tym samym jest GENIALNA 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie chodzi o grafike tylko o grywalnosc wlasnie, bo jak dla mnie jej tutal wlasnie nie ma.

 

PS.Lukair kojarze, aczkolwiek nie z tego forum, tylko SB  :wink:

Aaaa no racja :]

 

Co do grywalnosci to mysle, ze jak pograsz w full wersje to ci jednak sie spodoba. Demo tego nie pokarze i to nawet z takimi patchami. Mysle, ze bedzie dobrze :P

 

ps. Kucyk a skad ty sie tu wziales :P

 

lukair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle ze gra zabija lecz jedno co mnie wkurza to to ,ze bramkarz czasem stoi i patrzy na piłkę nie robiac nic aby ja złapac juz jedna brame tak straciłem no ale w rzeczywistosci tez tak czesto sie zdarza , ze bramkarz stoi jak cipa i patrzy . A moze to i dobrze :)?? bo cała reszta to poprostu majstrsztyk ! Jeszcze ok 10 dni :) i bedziemy mielic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...