Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

to może jeszcze mu wyślijcie rysunek poglądowy konstrukcji cepa

Tego typu uwagi mozesz zachowac dla siebie, jak nie umiesz pomoc, to przynajmniej nie przeszkadzaj

A może Ty zachowaj takie komentarze dla siebie? Gość przez 2-3strony pyta o ciach!a i mimo że ludzie mu piszą co ma zrobić na dal o to pyta :/ Wogóle nic sami nie próbujecie szukać tylko o wszystko pytać... W tych 30paru stronach jest bardzo dużo informacji, a wyszukiwarka jest od tego żeby sobie ułatwić szukanie... Pozatym w grze ma przecież narysowane kierunki i pada przy konfiguracji... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nic sami nie próbujecie szukać tylko o wszystko pytać... W tych 30paru stronach jest bardzo dużo informacji, a wyszukiwarka jest od tego żeby sobie ułatwić szukanie

no to jest w 100% prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem troche recenzji (w tym w cda :lol: ) i zastanawiam się jak wy odbieracie tą część PESa? W necie często pojawia się opinia że mimo wszystko czwarta część jest małym rozczarowaniem. Dla mnie osobiście czwórka jest lepsza od trójki, jest szybsza, b. dobra oprawa i nie ma z nią problemów przy słabszych kompach co dla mnie bardzo ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Ty zachowaj takie komentarze dla siebie? Gość przez 2-3strony pyta o [ciach!] i mimo że ludzie mu piszą co ma zrobić na dal o to pyta:/ Wogóle nic sami nie próbujecie szukać tylko o wszystko pytać...

Przeczytalem caly ten temat, mimo to nie znalazlem odpowiedzi na moj problem, dlatego postanowilem napisac i tak chyba nikt nie umial mi na to pytanie odpowiedziec(chodzilo o spadajace statystyki) a naszukalem sie naprawde duzo i nigdzie nie moglem tego znalezc. I akurat patrze, a kolega pomaga drugiemu ustawic pada i zaoferowal sie wyslac screena z ustawieniami, wiec mysle sobie, ze tez moge porownac moje ustawienia z tamtymi, o tak sobie poprostu zobaczyc, jak macie poustawiane pady. Dlatego poprosilem o tego screena, to chyba nie jest takie zle, zeby od razu komentowac to w taki sposob, jak zostalo to zrobione, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra najwyzej mnie zabijecie ale niechce mi ise calego czytac :]

po pierwsze majac lacze 128kb/s mam jakies szansce pograc w pesa ? po drugie czy jezeli nie mam zew ip. to moge pograc (chyba w tym temacie przeczytalem ze nie) jezeli nie to czy komus udalo sie/prubowal odblokowac potrzebne porty ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też mam 128... i nie ma chętnych na gre... więc nie próbowałem... a chciałbym ;]

I pytanko... postanowiłem ściągać Wolfa3.0... i tylko file front... ściągnąłem 1,3,4 , ale za nic nie moge 2 i 5... o co chodzi... próbowałem wsystkie serwery i za każdym razem... 403 = Access Forbidden... co ciekawe part2 doszedł do 90MB i to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska help !!

 

Lupie w PES'a od jakiegos czasa i chce se ze znajomym popykac tyko wlasnie w tym problem! To tak...on ma neostrade w sieci i nie ma zewnetrznego IP czyli zakladac nie moze! Ja mam i tak wlasnie jedziemy! Obaj mamy XP ( ja mam SP1 on ma SP2)!Obaj wylaczone mamy fire wall'e i inne podobne! Port ustawiamy na default chociaz tez zmienialismy...na 27015! Ciagle to samo - Disconnected by opponent - u niego jest ta wiadomosc i u mnie!

 

Jakby ktos sie z takim problemem spotkal i wie jak tego sheeta zrobic to bym prosil! Bo PES jest super tyko z kompem to hu** ni gram! Niektore bledy mnie doprowadzaja do obledu!

 

I jece jedno male pytanko co do gry z kompem..moze byc strasznie glupie tyko dla mnie jest to strasznie dziwna sprawa - chodzi mi o poziom gry! Im wieksza liczba gwiazdek tym komp lepiej gra ? Gralem na 3 gwiazdka i jakos tam bylem w pierwszej 3jce w piersym sezonie a w drugim wygralem 85% meczy! Teraz gram na 4tej gwiazdce i kazdy meczy wygrywam po 3:0 albo 4:0! Dziwaczna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska help !!

 

Lupie w PES'a od jakiegos czasa i chce se ze znajomym popykac tyko wlasnie w tym problem! To tak...on ma neostrade w sieci i nie ma zewnetrznego IP czyli zakladac nie moze! Ja mam i tak wlasnie jedziemy! Obaj mamy XP ( ja mam SP1 on ma SP2)!Obaj wylaczone mamy fire wall'e i inne podobne! Port ustawiamy na default chociaz tez zmienialismy...na 27015! Ciagle to samo - Disconnected by opponent - u niego jest ta wiadomosc i u mnie!

 

Jakby ktos sie z takim problemem spotkal i wie jak tego sheeta zrobic to bym prosil! Bo PES jest super tyko z kompem to hu** ni gram! Niektore bledy mnie doprowadzaja do obledu!

 

I jece jedno male pytanko co do gry z kompem..moze byc strasznie glupie tyko dla mnie jest to strasznie dziwna sprawa - chodzi mi o poziom gry! Im wieksza liczba gwiazdek tym komp lepiej gra ? Gralem na 3 gwiazdka i jakos tam bylem w pierwszej 3jce w piersym sezonie a w drugim wygralem 85% meczy! Teraz gram na 4tej gwiazdce i kazdy meczy wygrywam po 3:0 albo 4:0! Dziwaczna sprawa...

 

Jakbyś poczytał temat to byś wiedział dlaczego tak jest... :/ Obaj musicie mieć albo zewnętrzne IP albo przekierowane porty, w tym przypadku Twój kumpel nie ma ani jednego ani drugiego więc nie pogra.

 

Co do gwiazdek to nie wiem, ja gram na 6ściu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jakos nie masz racji do konca bo juz gralem z kolesiami tyle ze z takimi co sa w sieci radiowej wiec tez nie maja zew IP nie ?! :/ No nic widze ze musze cos modzic w ustawieniach...dzieki i tak!

 

Co do gwiazdek to ja chyba mam jakas innna wersje bo w PES'ie moim mam MAX 5 gwiazdek.....dziwne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś te piłki z issonline? podane też przez T-Maca?

Jak wyglądają? Warto sobie głowe zawracać? Bo sposób instalacji troche zakręcony; ja próbowałem 2 razy i coś mi nie wychodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość messiah

Ja instalowałem i wyglądają zarąbiście. Prawda trochę zabawy z instalką ich jest ale warto, mi to problemów nie sprawiło 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam zainstalowany patch wolf 3.0 ale w ML tlo jest czarne i nie widac "team salary" tylko founds da sie cos z tym zrobic?

Probowalem tez zainstalowac te pilki ale nie dalo sie wyskakiwalo za nie moze zbudowac pliku na oryginalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam zainstalowany patch wolf 3.0 ale w ML tlo jest czarne i nie widac "team salary" tylko founds da sie cos z tym zrobic?

Probowalem tez zainstalowac te pilki ale nie dalo sie wyskakiwalo za nie moze zbudowac pliku na oryginalnym

to wina tła, ktos w ogóle nie pomyslał głową jak je robił, zalecam uzywanie starego, ja zostawiłem sobie plik e_text.afs i podmieniam go przy każdym wgranym patchu wolfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się instalować tego Wolfa 3,25 o i przypomnialem sobie podobno po instalce wolfa 3,0 komentator wypowiada juz poprawne nazwy druzyn a u mnie raczej pozostaly stare nazwy tzn.arsenal nazywa sie arsenal ale komentator mowi naniego north london itd.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak lobowac na klawiaturze ??? Kumpel mowi ze trzeba dwa rzy szybko nacisnac klawisz od strzalu i ze u niego dziala, ja probuje u sibie i nic..... Jak wrzucam to ten sposob dziala na wrzutce, jak wcisne 2 razy szybko klawisz od wrzuty to pila jest mocniejsza i bardziej podkrecona....a ten lob nie dziala....Wie ktos jak inaczej mozna lobowac i jakie zwody da sie robic na klawiaturze bo mi wychodza tylko dwa: z wypuszczeniem i ten z przekładaniem nóg nad piła :/

 

 

W ogole sciagnałem z linku na http://www.issonline.pl/ OLEMIXa i w grze nazwy klubów mam cały czas takie same jak przed instalka....:/ reszta chodzi pieknie Wie ktos co zrobic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole sciagnałem z linku na http://www.issonline.pl/ OLEMIXa i w grze nazwy klubów mam cały czas takie same jak przed instalka....:/ reszta chodzi pieknie Wie ktos co zrobic ???

Ja bym wgrał tylko Wolf 3 Option File... sam mam tego (nie moge ściągnąć reszty) i nazwy są ok... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole sciagnałem z linku na http://www.issonline.pl/ OLEMIXa i w grze nazwy klubów mam cały czas takie same jak przed instalka....:/ reszta chodzi pieknie Wie ktos co zrobic ???

Ja bym wgrał tylko Wolf 3 Option File... sam mam tego (nie moge ściągnąć reszty) i nazwy są ok... ;)

 

Wielkie dzieki. jeszcze niech ktos napisze jak lobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...