Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 4 / We 8

Rekomendowane odpowiedzi

No to wrażenia po meczu... Dla nietajemniczonych:

 

Polska - Azerbejdżan 3:0

 

 

Mecz taki sobie, wręcz przeciętny, gdyby nie jedno ale :D No cóż trener azerbejdżanu zaszalał, nie dość że sprzedał lekkiego strzała sędziemu bocznemu to jeszcze zaczoł łazić po boisku i gadać coś :) Nikt nie kumał o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem :] ( w sumie to już odkąd zaczął wypuszczać te patche były zastrzeżenia odnośnie piractwa, bo prakytcznie całą grę zamieszczał :),  a teraz nawet directX i instalator :P ) nie chcesz popsuć to nie instaluj tylko zastąp sobie pliki z patcha w folderu /programifiles/KONAMI/.../dat  ze swoją "starą instalką". To samo zrób z save i odpal time-display-patch.

 

powodzenia.

1480579[/snapback]

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość michalwienia

Dzieki.

1481848[/snapback]

Ten Lobo patch jest do [gluteus maximus] wracam do wolfa 2005 gra zaczyna z tym patchem miom zdaniem smierdziec fifą jest kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś ty. ten patch jest dobry:) przeciez glowny system rozgrywki sie nie zmienia, fizyka piłki i zawodników jest ta sama (a przeciez to jest najwazniejsze). A reszta? EFEKTY bardzo mi sie podobają.. tego PESowi brakuje nadal w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Otóż mam mały problem! mam patch z Ligą polską i jak gram na Santiago Bernabeu to wyskakują mi jakieś pasy :blink: jak ktoś miał lub ma taki sam problem to prosze o kontakt! 8311205 to mój numer gg!! aha i jak ktos wie jak ustawić 3d Analyzera tak abym nie musiał wgrywać starych piłek to też niech napisze!!! plis

Edytowane przez galacticos2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MEGA problem z PES4

 

Moj problem polega na tym, iz przy istalacji jakiego kolwiek patcha przy rozpoczeciu meczu (tzn przy tym jak zawodnicy maja wybiec na boisko) wywala mnie do windowsa. Po wielu trudach doszedlem do tego, iz musze grac na oryginalnych pilkach (wtedy jest ok). Zaznaczam, iz patcha instaluje prawidlowo.

 

Najdziwniejsze jest jednak to, iz u kumpla wszystko chodzi ok! A gra i patche sa instalowane z mojej plyty...

 

Na forum PESa znalazlo sie jeszcze pare osob z tym samym problemem ( u nich chodzi u innych nie ). Moze ktos wie o co w tym wszystkim biega. Bo ja juz nie mam zadnego pomyslu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj we8i i patche do niego. Może będzie wszystko ok. A i rozgrywka o niebo lepsza.

1494734[/snapback]

 

W PESa4 gram juz jakis czas ( czasem nie moge sie oderwac :lol: ) ale w we8 nigdy nie gralem. Jaka jest roznica skoro piszesz ze lepsza rozgrywka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezon wychodzi Ci na pulpit bo pewnie masz G-Force 4 mx a twoj kumpel ma Radeona! Na Radeonach u mojego kumpla wszystko chodzi,piłki Nike i inne  a u mnie co? wychodzi na pulpit! Pozdro

1494951[/snapback]

Zgadza sie - posiadam MXa, z tym ze moj kumpel rowniez lecz jakas mocniejsza wersje! Moze da sie to jakos ominac? Jesli masz racje ze wina lezy po stronie grafy to strasznie dziwna sprawa ze przez karte g. nie chodza pilki . . .

 

Moze procz nas ma ktos taki sam problem na tym forum i jesli tak to jaka posiada grafe :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

mam prosbe da mi ktos namiary na buty pilki i hale do WE8i

z gory thx

1482969[/snapback]

mam prosbe - przeczytaj caly watek

zaloze sie, ze znajdziesz

a jak nie znajdziesz, to przesle na Twoj adres skrzynke Guinessa, ok?

 

aha - jesli zamierzasz wyjechac z tekstem, ze watek jest dlugi, ze ma tyle stron, ze mnostwo smieci - pomysl przez moment: czy Twoj post wniosl cokolwiek do dyskucji, poza smieceniem?

gdyby kazdy, zamiast pisac bez zastanowienia tak jak Ty, przegladal wpierw watek w poszukiwaniu odpowiedzi - watki bylyby o polowe krotsze i latwiej by bylo w nich cos znalezc.

o polowe? co ja pisze? o 2/3 co najmniej. bo: jeden post: gdzie cos znalezc i odpowiedz na niego z podaniem tego. potem taki sam post i kolejna taka sama odpowiedz. i jeszcze raz. i tak do usranej smierci.

czytanie nie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przepadl ten temat - czyzby wszyscy sie przezucili na gta:sa? :-P

Mój problem jest w sumie pośrednio związany z produkcją Rockstar. Żeby zagrać w GTA musiałem zmienić sterowniki. Dzisiaj właczam PESa i widze ze "mrowi" mi murawa - no nic mowie - zawsze włączenie AA i Anizo w sterownikach pomagało - włączyłem więc. Wchodze ponownie do gry i anizo robi mi z murawą coś takiego:

murawa

 

:? :blink:

Chodzi o to że textura murawy znajdująca się w górnej części ekranu jest zniekształcona co jest widoczne na screenie. Jak można to zmienić? tzn żeby textura była jednolita na całym ekranie. Można jakoś zmodyfikować to Anizo? sterowniki mam ver. 71.89

Ciężko to wytłumaczyc ale mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi :)

 

EDIT:

Myśle że na tych screenach będzie lepiej widać różnicę:

 

bez anizo

z anizo x2

 

W tych sterownikach to całe anizo jest jakby zbyt intensywne i pomija totalnie textury - ich chropowatość itp. Na starsze nie chce sie na razie wracać bo gta:sa na nich nie działa :?

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość michalwienia

Ten Lobo patch jest do [gluteus maximus] wracam do wolfa 2005 gra zaczyna z tym patchem miom zdaniem smierdziec fifą jest kiszka

1482389[/snapback]

A zauważyłeś ze kibice juz nie dostosowuja swoich spiewek do druzyny którą grasz tylko do stadionu jak np gram milanem to spiewaja real barcelona spiewali parma i liverpool to jest bez sensu w wolfie bylo wsio ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam normalna wersje PESA 4 na dvd. i mam pytanie : czy potrzebny jest jakis patch zeby grac w sieci !!

1522921[/snapback]

Ja bym zaczal od przeczytania paru stron wstecz w tym temacie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak mozna zrobic swoja druzynie w pesie 4 czytałem ze sie da tylko ze chyba na ps2 a nie wiem czy na kompa tez sie da moze cie mi pomuc

1527313[/snapback]

Nie... Porty są idealne na obydwie platformy. Wiec nie ma wiecej mozliwości na PS2 niż na PC. Własny team da sie zrobić tylko przez:

Wyedytowanie jakiejś drużyny, np PES, czy WE (takie dodatkowe), wyedytowanie/stworzenie zawodników, i przeniesienie ich do tej drużyny. Tymi drużynami (WE i PES) nikt nie gra, wiec strata żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tkwi problem i jak go rozwiązać. Otóż 2 dni temu coś mi się zrobiło ze sterowaniem. Nie działają mi wrzutki ( 2x kółko, 3x kółko). Gdy naciskam 2 razy szybko kółko ( tak jak zawsze ) zawodnik wykonuje zwykłe dośrodkowanie jak bym nacisnął tylko raz. Sytuacja ta wygląda tak samo zarówno na padzie jak i klawiaturze. Konfigurowałem od nowa klawiszologie, reinstalowałem gre i nic - dalej to samo :mur:

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie konfiguracji klawiszy... składa się ona z 2 etapów ;p w drugim poszukaj tam coś takiego jak Long pass... pozmieniaj i na dole będzie pisać które ustawienie jak działa...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam maly problem, sciagnalem patcha liga polska rozpakowuje go i w 7 czesci wystepuje blad ... :/ ma ktos linga gdzie jest dobry ten plik ?? :) poza tym rozakowalem to z bledem zrobilem wszystko wg instukcji i teraz mam pytabko, muza sie miznila, ale polskiej ligi nie ma :/ gdzie ona powinna byc ?? bo nie wiem czy to przez ten blad w 7 czesci czy ja cos zle zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...