Skocz do zawartości
birdman

czy snap ma skasowac team??

czy jestes za tym aby snap skasowal team i przejsciem do temu zalozonego przezemnie (nadal tweak.pl)  

  1. 1. czy jestes za tym aby snap skasowal team i przejsciem do temu zalozonego przezemnie (nadal tweak.pl)

    • tak
      20
    • nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

w zwizaku z tym ze snap ciagle nam grozi rozwiazaneim teamu, robie ta ankiete; proponuje aby snap skasowal team, bo strasznie mu na tym zalezy, a my przejdziemy do nowo utworzonego przezemnie teamu nadal pod bandera tweak.pl;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to nie robi problemu Birdie .. pytanie po co

 

i pomysl o tych którzy nie wchodza na forum

wierz mi ze w polsce nei da sie zorganizowac czegos tak ze wszyscy przejda jednym ruchem ..

daj se spokoj licz dalej i nie kwikaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce sie tez dowiedziec jakie sa morale naszego teamu;

Morale sa ok!

Licz dalej a snapem sie nie przejmuj... w razie czego sie mu troche wasow wyrwie i przytrze noska

i przestanie marudzic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak moim zdaniem doprowadzi to do całkowitego rozpadu naszej drużyny"patrz brawkomp" odeszło tylko kilku i spadli na 17 miejsce, po co kombinować jak koń pod górę seti w obecnej postaci dobiega końca.Jeśli ta drużyna się rozpadnie to ja automatycznie przestaje liczyć bo po co szkoda mojego czasu i pieniędzy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seti w obecnej postaci dobiega końca.Jeśli ta drużyna się rozpadnie to ja automatycznie przestaje liczyć bo po co szkoda mojego czasu i pieniędzy :(

seti potrwa jeszcze z rok; ja wlasnie nie chce dopuscic do tego zeby przez glupia decyzje snapa ludzie przestali liczyc;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem na tak, bo nie podoba mi sie, ze jak to okreslil Birdman Snap nas czasami "terroryzuje". Wydaje mi sie ze nie powinien pisac takich rzeczy. Rozumiem ze nie wszyscy musza go lubic ale bez przesady Snap, pohamuj sie od pisania ze rozwiazesz team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy wy chyba nie macie co robić... :roll: zarty zartami ale nie piszcie o rozpadzie czy zmianach bo ktos to weźmie na poważnie i bedzie kicha :/ proponuje zostawić ten temat, jest dobrze jak jest wiec po co to zmieniać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem na tak, bo nie podoba mi sie, ze jak to okreslil Birdman Snap nas czasami "terroryzuje". Wydaje mi sie ze nie powinien pisac takich rzeczy. Rozumiem ze nie wszyscy musza go lubic ale bez przesady Snap, pohamuj sie od pisania ze rozwiazesz team.

mozesz odejsc nikt cie nie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mnie denerwujesz

po co robiles ta ankiete ?? ktos cie prosil ??

ze 2 razy dla jaj napisalem ze rozwale druzyne a ty jestes strasznie oburzony

jeszcze terroryzuje cie ... nono ;) pewnie

jak mowilem - droga wolna, jakzy moze odejsc w dowolnej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co to wogóle za rozmowa ? jak (Snap) będzie chciał to rozwiąże, ale CO Z TEGO ? przecież to nie jest sprawa życia i śmierci, bez tego też można żyć, a i tak nie sądzę aby się posunął do kroku rozwiązania bo: "ze 2 razy dla jaj napisalem ze rozwale druzyne " (by Snap) a do tego dochodzi fakt że ty (Birdman) po prostu nie chcesz mieć przed sobą kogoś kto liczy, nie dla samych statystyk ale po to aby drużyna (Tweak.pl) nie została wyprzedzona, a właśnie przez to liczy nieregularnie (powód jednej z tych "gróźb" - zarzut B. do S. że ten liczy jak mu się zechce) i bardzo dobrze, bo tak to już dawno byśmy byli daleko przed Barwnikami (a tak to dopiero od niedawna) i ominęła by nas świetna motywacja do szybszego liczenia jaką daje właśnie RYWALIZACJA. więc Snap, licz jak chcesz i kiedy chcesz :D i nie przejmuj się tym co niektórzy wypisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mnie denerwujesz

po co robiles ta ankiete ?? ktos cie prosil ??

ze 2 razy dla jaj napisalem ze rozwale druzyne a ty jestes strasznie oburzony

jeszcze terroryzuje cie ... nono ;) pewnie  

jak mowilem - droga wolna, jakzy moze odejsc w dowolnej chwili

a co?? musz miec na wszystko twoja pisemna zgode??

wiem ze mozemy odejsc i tem wlasnie sluzy ta ankieta; sloro do ciebie nei dociera ze nie liczysz sam to nie dajesz nam za duzego wyboru; osobiscie nie daze do zadnego roazpadu tylko ochce uratowac ten team przed twoimi glupimi zachciankami i humorami; wiec albo sie wkoncu zamkniesz ze swoimi glupimi zartami i zaczniesz nas normalnie traktowac, albo rozwiaz wkoncu ten team; teraz do ciebie dotarlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiki-yu: już raz o tym pisałem, mam takie samo zdanie na ten temat jak ty.

 

birdman: moim zdaniem powodujesz niepotrzebny ferment. nie wiem dlaczego założyłeś ten topic. wszyscy znamu twoje zdanie na temat snapa i nie musisz się z tym tak afiszować.

 

snap: olej sprawę, ale też nie strasz nas rozwiązaniem teamu.

 

moim zdaniem ten topic powinen zostać zamknięty teraz, bo pózniej może być za późno.

imho rozmowa miała by jeszcze sens jak by się tu nie wypowiadał ani snap, anie birdman :)

 

tak więc panowie, idźcie sobie na piwko na świerze powietrze się wyluzować, bo pogoda ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birdman czy mi się zdaje czy jesteś jedną z nielicznych osób które są ślepe na HUMOR ? przecież On (Snap) nigdy na dobrą sprawę nie napisał na poważnie że rozwiązuje team, po prostu człowiek jak jest przez kogoś wkurzony to pisze różne głupoty, a nie muszę chyba dodawać że przeważnie jest On wkurzony przez Ciebie (Birdman). więc już lepiej schowaj się z tym swoim tematem i albo licz razem z tym teamem, albo licz z kimś innym, ale już nie przeszkadzaj innym w liczeniu na konto drużyny Tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mnie denerwujesz

po co robiles ta ankiete ?? ktos cie prosil ??

ze 2 razy dla jaj napisalem ze rozwale druzyne a ty jestes strasznie oburzony

jeszcze terroryzuje cie ... nono ;) pewnie  

jak mowilem - droga wolna, jakzy moze odejsc w dowolnej chwili

a co?? musz miec na wszystko twoja pisemna zgode??

wiem ze mozemy odejsc i tem wlasnie sluzy ta ankieta; sloro do ciebie nei dociera ze nie liczysz sam to nie dajesz nam za duzego wyboru; osobiscie nie daze do zadnego roazpadu tylko ochce uratowac ten team przed twoimi glupimi zachciankami i humorami; wiec albo sie wkoncu zamkniesz ze swoimi glupimi zartami i zaczniesz nas normalnie traktowac, albo rozwiaz wkoncu ten team; teraz do ciebie dotarlo?

lol :lol:

NC wogole schowaj sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem wziąłem pod uwagę to, jak również to że dla B-Team musi liczyć więcej osób niż sam Birdman i również one mogły głosować, a i tak jak na taką ilość osób liczących seti dla Tweak.pl 14 które dotąd zagłosowały to jest NIC, więc zobaczmy jak dalej się będzie kształtować tabela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...