Skocz do zawartości
birdman

czy snap ma skasowac team??

czy jestes za tym aby snap skasowal team i przejsciem do temu zalozonego przezemnie (nadal tweak.pl)  

  1. 1. czy jestes za tym aby snap skasowal team i przejsciem do temu zalozonego przezemnie (nadal tweak.pl)

    • tak
      20
    • nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

to wez pod uwage ze z osob liczacych seti dla the b team na tweaku udziela sie na forum trojka: Ja, Birdman i Turzol. Nie wiem czy turzol glosowal, ani jak glosowal. Nawet jesli jego glos byl na tak, to pozostaje jeszcze 7 niezbyt zadowolonych z "zartow" Snapa. Nie zrozum mnie zle. Mi wcale nie zalezy na rozwiazaniu tego teamu. Drazni mnie jedynie ton wypowiedzi jego zalozyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie że coś tu jest nie tak ? Wy czepiacie się Snap`a o to że groził rozwiązaniem Teamu po tym jak sami (Birdman dokładnie) go do tego prowokowaliście ? a i mówię serio, poczekajmy na wypowiedzi innych ludzi z tego fora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie że coś tu jest nie tak ? Wy czepiacie się Snap`a o to że groził rozwiązaniem Teamu po tym jak sami (Birdman dokładnie) go do tego prowokowaliście ? a i mówię serio, poczekajmy na wypowiedzi innych ludzi z tego fora

ja go prowokowalem do tego?? chetnie to zobacze; podaj link;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozważanie czysto teoretyczne.

 

zakładam, że snap rozwiązał team. pomijam sprawę tych co nie przyłaczą się do nowego, bo nawet nie będą wiedzieli co się stalo (ilu z tych co liczy w tweak'u czyta tą część forum i się tu wypowiada). nawet nie będą wiedzieli co się stalo:!:

 

powinniśmy uczyć sie na błedach: jeśli team rozwiązał ktoś, przez jakieś głupie kłótnie i spory to powinniśmy szukac jakiegoś ojca załozyciela (:lol:) wsród osob bezkonfiktowych, potrafiących dać sobie spokój czasmi i spojrzeć na sprawę z przymrużeniem oka, próbujących szukać rozwiązań problemów i wyrażających spokojnie, bez pieniactwa swoje pogłądy.

ty birdman do takich w moich oczach nie nalezysz, sam się zresztą też nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze birdmana nikt tu nie lubi to poszedl sie poskarzyc na InfoPc

biedaku

 

http://forum.infopc.pl/viewtopic.php?t=3651

 

a tak w skrucie: takie sa efekty gdy ktos niepowazny zalozy team;

jak mowilem DROGA WOLNA ... mozesz opuscic Swoj team w ktorym liczysz i isc do barw ...nego kompa

 

ciekawe co tam na gg im mowisz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, leje na to; wy wszyscy to olewacie to po co ja mam sie przejmowac? niech se snap rozwiaze team czy tam nie; wali mnie to rowno; a co mowie na gg to moja prywatna sprawa i nic ci do tego;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to co napisze zaprzmi lakonicznie, ale jeszcze głupszego topicu niewidziałem....

 

Birdman, jak klimat Ci nie psuje to droga wolna, a to ze wszyscy Cie olewają znaczy tylko tyle że masz coraz głupsze pomysły.

 

dotdot SNAP załozył team, wiec może robić co z nim chce, niestety w takich ugrupowaniach nie ma demokracji. Tak samo jak na forum, chcałbyś prosić o pomoc w pracy dmowej a tu nic. Spodobało ci sie CPC, du.pa, nie ma tak dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie wszyscy <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnijcie :baranek: i potem sie wypowiadajcie. Wiekszosc z was zachwuje sie jakby uwazalo ze birdmanowi chodzilo o rozwiazanie teamu. Otoz nie. Nie to jest celem tej ankiety. Temat zostal zalozony z powodu glupich komentarzy snapa, ktory ostatnio strasznie się rozbestwił i "wozi się" po dziale z komentarzami w stylu: "to co? rozwiazujemy?". Zarowno ja jak i bird mamy dosyc wysluchiwania jego "dowcipow". Ta ankieta miala mu pokazac: "jezeli chcesz to rozwiazuj, ale zamknij sie juz z laski swojej". Jak widac po głosowaniu nie tylko nam nie pasuje ton jego wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do <span style="color:red;">[ciach!]</span>y jedzy spakooj ma byc, przez take po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e watki , rozwalicie to co 2 setki ludzi tworzylo z mozolem, jest dlugi wekeend isc do parku na flaszke , albo z kobieta co kto woli i siem troszke opanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak da się skasować team, jednak mogą to zrobić tylko: założyciel (Snap) oraz ludzie z projektu Seti@home, a inni jedynie mogą "nakłaniać" te dwie "grupy" osób aby to zrobiły/niezrobiły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zagłosuje bo to głupi temat :/

 

p.s. chetnie przyjme kogos z wielka ilościa wu do mojego teamu :lol: narazie jestem ja no i jeszcze ja, wiec powoli rosne w siłe... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xwa wiadać ze masz spoko podejśćie :D topic no troche wiecie jaki...

co do Snapa to ja juz zaczalem z nik kiedys wchodzić w dyskusje ale skończyliśmy to szybko, snap wiemy ze liczysz duzo, ale to nie upoważnia cie do wożenia sie po forum jak boss mafii, więc wszyscy wzóćmy na luz. NIe bylo cie bardzo długo nagle zacząłeś liczyć wcześniej sie nie odezwaaleś nawet, teraz jak liczysz dużo to masz za duzo do powiedzenia, IMHO to jest koniec tematu, zartować mozna i lubie żarty dlatego no offence i milego liczenia

fuxmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopuście do tego co u nas się działo a takie gadanie do tego dąży niech ktoś zamknie ten

Topic zanim się tu coś stanie !!! ;)

 

Pozdr ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...