Skocz do zawartości
giusepe

prodżekt 2004 tuning party [started & finiszed]

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moje modziszcze, ktore w zamierzeniu nie mialo pobic Orac3 i innych cziftekow. Obudowe kupilem za 5zl, byla "lekko" podniszczona, pordzewiala, etc wiec musialem ja troche pomalowac etc, wiec odrazu troche zmodyfikowac.

Calosc kosztowala mnie okolo 200PLN razem z katodami i innymi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami. Wiem ze moze wydawac sie "troche" festyniarska ale to tylko na zdjeciach ;] sa strasznej jakosci i w real laif wyglada bardziej stonowano i gustownie (cokolwiek to znaczy);].

 

Wiem ze tragicznie wyglada moj "front panel" i wlaczniki ale sa tylko tymczasowo, zamierzam zmajstrowac front razem z jakims LCD.

Dziekuje za poswiecenie swojego cennego czasu.

Wyrazcie swoja opinie ;]

Pozdrawiam :wink:

 

http://santiago-de-leone.biz.ly/ [foty]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oui oui, w sk8 shopach, swieci w UV, calkiem fajnie w niebieskim, a nie probowalem go naswietlac zwyklym swiatlem aby sprawdzic czy bedzie fluoryzowal... bez zadnego swiatla nie swieci.

 

jak juz wspominalem foty sa okropecznej jakosci i moze sie wydawac ze malowalem ja pedzlem/walkiem. W rzeczywistosci jest OKej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mod bardzo staranny, brak jakiś większych niedopatrzeń, jak ktoś wcześniej wspomniaj zrób coś z grilami na froncie! i tyle jednak buda bez życia, takie wrażenie odniosłem, ten niebeiski kolor tak namnie działa :? ale ogólnie wporzo tuning :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...