Skocz do zawartości
method

CL3 i CL2.5 - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest różnica między poniższymi pamięciami?

Kingston DDR 512MB PC-400 (KVR400X64C25/512) CL2.5

Kingston DDR 512MB PC-400 (KVR400X64C3/512) CL3

 

Z tego co wiem różnica cenowa jest duża :( W sklepie polecali mi CL2.5, ale czy będzie widoczne podczas pracy na komputerze te CL2.5? Napiszcie coś więcej na ten temat.

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica bedzie wielka i niewielka 8) zalezy w czym ''sandra czy gry''

oglonie na mniejszych CL-kach komp chodzi plynniej, ale GB/s ci nie przybedzie.

Jak beda miec te KVR z CL2.5 na Infineonach to bierz i sie nie zastanawiaj :] wstana moze na CL2 8)

pozdro.

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: :idea:  

KVR400 z CL2.5 na INFINEONACH  8)  

tyle odemnie

pozdro.

:evil:

Popierwsze to już raczej nie dostanie tych pamieci na infeonach bo już są na każdych (chyba) nadruki kingstona.Jak by szukał to lepiej niech poszuka na WINBONDZIE a nie na żadnym infeonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi pamieciami bo sie zgubiłem;-)

Szukaj Winbonda BH-5 ale juz nie ma,starsze pamiatki lepsze bo na lepszych kostkach,szukaj Hynixa D43...ale nigdzie nie ma itp;-)

To jakie zakupic 2x512 tak do 1,1kzł?

bo juz 2 tyg szukam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi pamieciami bo sie zgubiłem;-)

Szukaj Winbonda BH-5 ale juz nie ma,starsze pamiatki lepsze bo na lepszych kostkach,szukaj Hynixa D43...ale nigdzie nie ma itp;-)

To jakie zakupic 2x512 tak do 1,1kzł?

bo juz 2 tyg szukam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: :idea:  

KVR400 z CL2.5 na INFINEONACH  8)  

tyle odemnie

pozdro.

:evil:

Popierwsze to już raczej nie dostanie tych pamieci na infeonach bo już są na każdych (chyba) nadruki kingstona.Jak by szukał to lepiej niech poszuka na WINBONDZIE a nie na żadnym infeonie

Nie boj zaby sa Kingstony z ladnym nadruczkiem INFINEON :twisted:

Typ szuka stabilnych pamieci nie do OC. z jego postow wynika ze jest programista czyli stabilnosc ponad wszystko! to da mu infineon. Od X lat ich uzywam, katuje je i nigdy zadnej nie oddalem na gware (jedna mam do dzis a naklejke zerwalem w 1dzien, takiej nabralem do nich pewnosci SŁABO) dlatego wlasnie takie mu polecam, a i tak kupi co bedzie chcial i na co go bedzie stac.

 

A wogle niektore infineony nawet fajnie sie kreci 333@460 przy 2-2-2-6 na NF7 :]

 

ps Nie robcie OT. Jest przeciez ,,CO GDZIE KIEDY KUPIC SPRZEDAC itp''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musze nic udowadniac 8) zrezta nie jestem jedynym z takim infineonem na forum :twisted:

SPD 333 2.5-3-3-7 @ 460 2-2-2-6 jak i (-11) przy 3.1V

02z46tyg HYS5xxxxxxx 6ns 8O bez radiatorkow

i po co mi winbond-a szukac :lol: :lol: :lol:

:evil:

OUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze za masz fsb 185 mhz.Na winbondzie tyle to ja robie bez podnoszenia napiecia.Zresztą zobacz Kwieciein'a.On robi 500 mhz na 2 2 2 6 przy 3V

3.2V :D a nie 3V :D

 

To prawda ze niektore Infineony leca dosyc ostro.. Od znajomego infineony lataja FSB 220 2-2-2-11 na vdimm 2.9V wiec podobnie jak bh5/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Infeon nie jest sprawdzony jeśli chodzi o ekstremalne napięcia a Winbond jak najbardziej ;)

 

Poza tym miałem Kingi Reg Ecc ddr266 na infeonach i biegały z CL2 do ddr380 przy 2,8V więc jeśli nie planujesz extreme OC to jaknajbardziej polecam Infeony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XXX

dlaczego masz w podpisie kingmax433@333?-nie chca wyzej leciec?

od poł roku mam ta płyte w podpisie i nikt mi nie zadał tego pytania odpowiedz jest prosta

Gigabyte nie nadaje sie zbytnio do podkrecania a potrzeban mi była ze wzgledu na najwieksze wyposazenie ze wszystkich płyt Xp nawet Asus Deluxa ma mniejsze wyposazenie ,ale zgadzam sie z tym ze jest bardzo stabilna procek ma BO akurat mam mnoznik i FSB odblokowane ale to tez prawda płyta max ciagnie ok 360 mhz(w dualu) dlatego ustawiłem 13.5-166 dltego mam wpisane 433@333 :) zeby było synchronicznie z prockiem

Ale dzisja jusz doszedł Abit NF7-S i jutro pobawie sie z kreceniem :) bo juz wypas Gigabyte juz mi nie potrzebny wtedy miałem 5 twardzieli na ATA i 2 CD + 1 Sata twardziel a teraz mam 2 CD i max 3 twardziele dlatego juz Gigabyte idzie na sprzedaz (to znaczy juz sprzedany ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...