Skocz do zawartości
Gość

szukam gorki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

do jasnej cholery nie zjade sobie w ten weakend zerwalem srobe od tej klamry co przednie kolo trzyma a jutro sklep z czesciami zamkniety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis adres??

 

sprawdzilem w panoramie firm Stalowa 59?? kolo herbapolu? macie otwarte w niedziele ?? 8O i przedstawiceilstwo gianta ?? dzis tam lozyska kupowalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello BaX :).bruce jak już wiesz jestem jak najbardziej za,BaX też.tylko napisz coś jeszcze dziś lub jutro z rana bo z Pruszkowa to troszku sie zejdzie.jedzie ktoś jeszcze?Arnie uważaj na BaX-a straszny naciągacz :wink:.dziś zapodałem nowe stery i oświetlenie,bo policaje za mną przepadają :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis adres??

 

sprawdzilem w panoramie firm Stalowa 59?? kolo herbapolu? macie otwarte w niedziele ??  8O i przedstawiceilstwo gianta ?? dzis tam lozyska kupowalem ;)

adres sie zgadza (chyba) ale w niedziele naszczescie zamkniete :D nie chcialbym pracowac w niedziele... :wink:

nie wiem czy cie widzialem w sobote :wink: bo ja przewaznie jestem na zapleczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję temat. Dzisiaj osiągnąłem 60,3 km/h z góry. A w takim innym miejscu też jest niezła górka - do 50 km/h przyśpiesza bez pedałowania prawie. Tylko tam nie jechałem dużo ponad 50, bo zmeczony bylem, a jeszcze trza bylo duzo pod gore jechac i pozatym to wąska droga i widoczność też nie zadobra (bałem sie zeby auto nie nadjechalo). Mieszkam w Gorlicach na pd. Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś nie ma chętnych na górke,a w niedziele byliśmy sobie małą grupką (4 osoby) tak się przejechać i wypadło z mojej inicjatywy że to będzie "starówka".fajnie się złożyło bo było na co popatrzeć :) no i się górka znalazła :!: za tarasem widokowym.teraz są plany na sobote i/lub niedziele zależy od pogody.jak ktoś chętny to zapraszam nawet żeby posiedzieć nie ma obowiązku skakania.wstępnie na 10:00 w sobote i tak znów ze 4 godzinki spędzimy.także nie wstydzić się i ruszać .... a nie tylko przed tymi kompami :D .

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...