Skocz do zawartości
spiryt

LCD 19" EIZO FlexScan L768

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym monitorze. Zastosowanie domowe: gry, internet, film, edycja tekstów. - w takiej kolejności.

Kupować w naszym kraju raczej nie mam zamiaru bo za drogo. Pewnie przekroczy 4000 zł :(

U niemców ma kosztować do 750 EURO co daje 3450 zł i tam bym go kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym monitorze. Zastosowanie domowe: gry, internet, film, edycja tekstów. - w takiej kolejności.

Kupować w naszym kraju raczej nie mam zamiaru bo za drogo. Pewnie przekroczy 4000 zł :(  

U niemców ma kosztować do 750 EURO co daje 3450 zł i tam bym go kupił.

Nawet taniej, bo tu - http://www.mfe-pc.de/detail.asp?artnr=16671 masz go nawet za 735Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niecałe 3400, cena jest zachecajaca do kupna. U naciągaczy z Alstor ten sam monitor kosztuje 4780. Zlodziejstwo !

 

Parametry ma wspaniale tylko jak jest w praktyce.

jasność 250 cd/m2

kontrast 1000:1

kąty widzenia 178° w poziomie i pionie

nominalna rozdzielczość 1280x1024.

pivot

matryca: podobno najnowsza PVA

 

... i gwarancja 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niecałe 3400, cena jest zachecajaca do kupna. U naciągaczy z Alstor ten sam monitor kosztuje 4780. Zlodziejstwo !

i tu sie z Toba nie zgodze :evil:

ze niby co - jak w polsce jest drozej to odrazu firme wyzywac od naciagaczy itp :evil:

jezeli podchodzisz w ten sposob do sprawy to wiekszosc firm w polsce sprzedajaca sprzet komputerowy musialbys tak wyzwac

 

ja tam sobie chwale firme Alstor - kupowalem w komputroniku panel ezio i w opakowaniu nie znalazlem kabla DVI - wystarczyl telefon do firmy Alstor i nastepnego dnia dostalem kabelek - kurierem 8O - oczywiscie nic nie placac

serwis (jakosc) wbrew pozorom tez jest wazny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiryt widziałem ten panel w akcji i powiem Ci że zrobił na mnie wrażenie od www po gry.Ja tez się tak czję i czaję na obniżkę cen ale po ostatnich prasowych artykułach zapomniałem o jakiejś znacznej obniżce więc nadszedł czas:)

Ja potrzebuje go najbardziej do 3D i wiernej reprodukcji kolorów czoc nie ukrywam że popołudnia należą do filmów i gier:)

Niemiecka gwarancja powinna być uznana u nas przez serwis gdyby co więc specjalnej obawy nie ma.Gdybyś sie wybierał po tego cudaka 768 i był zdecydowany to napisz.

Jeszcze rozważam 193p Samsunga i chyba więcej konkurencji nie ma....

 

pozdrawiam

 

P.S.Eizo 768 komputronik - 3900:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...