Skocz do zawartości
mac441

Czemu tak długo z plikami? Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam sprzecik jak w podpisie dysk na NTFS i WinXP pro. Dlaczego kiedy klikam na male pliki np. .mp3 lub .txt prawym przyciskiem myszy to ta lista tam gdzie znajduje sie "zmien nazwe" "otwórz" bądź "właściwiści" pliku otwiera sie bardzo dluuuugo?Tak samo z otwieraniem np pliczka .txt Tym bardziej jest to dziwne ze z duzymiu plikami np. filmowymi nie ma takiego problemu. Czy ktoś wie z czym to jest związane moze jakies indexowanie plikow czy cos? bo ja juz nie mam pojecia :( tym bardziej ze sprzet co jak co ale z takimi duperelami nie powinien miec problemu- a jest to jednak bardzo wkurzające.

Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam!

Ps: Zapomniałem dodać, że nie mam zadnych wirusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: Zapomniałem dodać, że nie mam zadnych wirusów.

jak to nie a windows wirus wszechczasów :) :)

 

dorba ale zarty na bok, szczerze to niepomoge ci chociaz przyznam ze czasami system robi dziwne rzeczy bez mojego pozwolenia czy tymbardziej zgody np czasami potrafi sobie dlugo myslec przy otwieraniu okna "eksplorator windows" i tak niby szuka dyskow... a z np po 5-10 sekundach wyswietli wszystko bez problemu (ja mam xp pro na fat)

 

sprawdz czy np wyswietlanie wlasciwosci tak samo bedzie powoli szlo jak zrobisz to np z poziomu totalcommander'a, a mzoe jest na to jakis patch :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...