Skocz do zawartości
Paazik

!!!!SB Audigy OEM version!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakupiłem ostatnio kartę SB Audigy2 OEM i mam mały problemik. A mianowicie nie chce mi się zainstalować program speaker set, eax(..) itp. Nie mam poprostu mixera i ustawienia głośnikow. Nie wiem co jest. Robiłem formata i nic nie pomagalło. Program z płyty SB install nie chce się zainstalowa(pisze coś że nie ma karty sb audigy w systemie). Zainstalowałem więc stery i media souruce z interka. Dźwięk jest ale aplikacji nie ma. Przy próbie osobnego zainstalownia programu speaker set, eax itp. wyskakuje komunikat."Setup did not detect required components. Setup will exit."

 

 

PS. JAKOŚC DŹWIĘKU AUDIGY 2 JEST PO PROSTU ZAJE*****!!!!!!!!!!Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. JAKOŚC DŹWIĘKU AUDIGY 2 JEST PO PROSTU ZAJE*****!!!!!!!!!!Polecam

I wyobraz sobie ze dziek z mojego Terratec Aureon Space 7.1 jest jeszcze o klase lepszy :P.. No i z sterownikami nie ma jaj... a zajmuja tlyko 1,4 mb choc realizuja dokladnie to samo... rzeklbym nwet ze oferuja wiecej...

 

Co do twojego problemu... napisz maila na CLE TechSupport <support@europe.creative.com>

PRzydzierla ci asystenta polskiego i wyjasnia w czym lezy problem... choc pewnie zaporonuja serwis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...