Skocz do zawartości
Hobelik

THERMALTAKE VOLCANO 7+ PENTAGRAM FREEZONE QC-80 Cu Czy co ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Boxowy wentyl na procku (barton 2500@2200 1,75V) 57 idle 65 w stresie. No i za glośny jest ten box :/ co kupic zalezy mi na cenie (jak najnizszej) ciszy i temperaturze w stersie nie przekraczajacej 50 st C :))) jak sie da to powiedzcie jak tylko nie wlanijcie mi jakims wodnym chlodzeniem czy zestawem za 200.(tak do 150zł)

Ps. Płyta msi kt6 delta fis2r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to samo mi chodzi :))) Który wydajniejszy i cichszy przy tym :) cena jest na korzysc pentagrama bo moge miec go po 90 zl a v7+ za 120 wiec 30 zł różnicy no i teraz nie wiem doplacac czy zostawic to 30 i dolozyc do vgasil. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7+ sparka na moim ceflonie i moge powiedziec jedno ze wcale taki glosny nie jest praca na 3000rpm jest cicha i przyjemna gorzej z 7000 :) ale ruznica miedzy 7000 a 1500 rpm wynosi tylko kolo 5*C a na 1500 wogule go nie slychac na 3000 prawie zreszta tez polecam ten coolerek chociaz moj jest troche inny ale wiatrak ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No V7+ nie ejst taki głosny, ale na noc jak kompa zostawiam to przeszkadza :? Więc trzeba będzie nei długo zaopatrzyć się w cos cichcszego i wydajniejszego :) Teraz w stresie mam 55C przy VCore 1.85 i paście za 2zł :) Zamówiłem OCZ Silver 5+ i zobacze ile temp spadnie :) Tak z 6C by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego testu wynika że Volcano7+ jest niewiele lepszy od WRIV. :D

Ja właśnie zmieniłem WRIV na pentagrama QC-80 Cu i temperaturka spadła o ok 10 st. Na WRIV temp w stresie osiągała 50 st, a na pentagramie mam:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno 5 moich wiatrakow do chlodzenia budy zaglusza w calosci dzialanie wiatraka dopiero od 4500 obrotow slychac ze jest jeszcze cos poza nimi w budzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj pentagrama jest tani i w miare wydajny jest głóśniejszy i troche słąbszy od analogicznego zalmana ale duuużó tńszu co sie bardziej liczy ;) a niezastanawiałeś nad chłodzeniem wodnym niedosć ze wydajniejsze to i cichsze :DKupuj pentagrama jest tani i w miare wydajny jest głóśniejszy i troche słąbszy od analogicznego zalmana ale duuużó tńszu co sie bardziej liczy ;) a niezastanawiałeś nad chłodzeniem wodnym niedosć ze wydajniejsze to i cichsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal proponuje tt bo jest wydajny i jak sie chce cichy a do tego ma fajne panele w zestawie do sterowania nim :)

 

a tak btw. to moje chlodzenie w kompie jest bardzo przemyslane i wcale niezalezy mi na ciszy bo i tak jak sie klade spac to mi nic nie przeszkadza tylko budzik rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak słyszałem moim zdaniem przed kupnem bloku zapytaj sie ludzi na forum ajki najlepszy oni ci dadzą najlepsza odpowiedź. znów ja za najlepsze bloki uważam te z finami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...