Skocz do zawartości
Flinston

SAPPHIRE CZY GIGABYTE, A MOZE HIS RADEON 9600XT-KTORA FIRMA?

Rekomendowane odpowiedzi

"]Noto porownaj Mercedesa CL 600 do Porsche Boxtera.

Czy ja porównałem Porsche Boxtera czy Porsche 911 Coupe bo to są dwa różne auta. Mercedes i Porsche mają po 300 dlatego je wybrałem. Mogłem wziąć GT2 czy nawet GT3 ale w tedy musiał bym porównać z Maybachem ( nie wiem jak to się pisze) Tak po zatym Boxter nie nazywa się 911 jednak brak wiedzy motoryzacyjnej jest u Ciebie wielki. Ale dla kogoś Boxter i 911 to, to samo to tylko winszować wiedzy. Napisze może tak zostanie zrozumiane ( wersja kodowa to 928 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście brał Shappira, tylko uważaj bo dzisiaj własnie takiego wziąłem i za 2 godzinki oddałem do sklepu, powiedziałem ze to jakaś qpa a nie R9600Pro jak cos to moze sie nazywac Pro, pamiątki pyły taktowane na 500 a w specyfikacji jest wyraznie 600 no i te czasy 4ns, chyba ich pogieło, jak to cos podkręcac. W 3Dmarku 2k1 ledwo 9000.

 

Brachol ma R9600Pro od Shappira i nawet inaczej wygląda układ elemetów na płytce , pamięci ma Samsunga i bezproblemowo sie wkreca na XT-ka, w 2K1 ma okol 11000 bez OC. Po włożeniu do kmpa WINXP tamtego wykrywal jako 9600 series a jego wykrywa jako R9600 Pro Shappire. :D

I doszłem do wniosku ze biore XT bo z Pro zaczynaja sie walki i nie wiadomo co dostaniesz :twisted:

 

Ogólnie ładnie wykonanai cicha.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Noto porownaj Mercedesa CL 600 do Porsche Boxtera.

Czy ja porównałem Porsche Boxtera czy Porsche 911 Coupe bo to są dwa różne auta. Mercedes i Porsche mają po 300 dlatego je wybrałem. Mogłem wziąć GT2 czy nawet GT3 ale w tedy musiał bym porównać z Maybachem ( nie wiem jak to się pisze) Tak po zatym Boxter nie nazywa się 911 jednak brak wiedzy motoryzacyjnej jest u Ciebie wielki. Ale dla kogoś Boxter i 911 to, to samo to tylko winszować wiedzy. Napisze może tak zostanie zrozumiane ( wersja kodowa to 928 :) )

Masz buujna wyobraznie, powiedz mi, gdzie napisalem, ze 911 i Boxter to to samo? Niemow, ze moj brak wiedzy motoryzacyjnj objawia sie niewiedza. Nie chce mi sie klocic bo kto by w tej klotni nie uczestniczyl i tak zawsze dostaje banana :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[HAIZ] - wyskoczyłeś z tym boxsterem :P . O co Ci wogóle chodziło ? O cenę czy osiągi ? Zresztą nieważne :wink:

 

Flinston - tak wogóle to ile planujesz wydać na tego 9600XT ? Jak coś ok 800zł to szukaj R9800SE@PRO, no ale jeżeli się naprawdę zdecydowałeś to wziąłbym sapphire, lepsze opinie słyszałem o nich niż o gigabyte.

Co do AMD i P4, to brałbym AMD. Athlon Barton 2500+ XP-M to koszt ok 450-500zł a bardzo ładnie się kręci. Zresztą do jakich celów masz zamiar używać (i używasz) kompa ? Jak do gier to tylko i wyłącznie AMD, ale jak to się mówi, niektórzy mają klapki na oczach :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, ja mam gigabyte 9600pro i fajno sie kreci. W marku 2001 wyciagam ~1380. Polecam tą kartę miło wspołpracuje.

Co do p4 i AMD

Miałem p4 2,2 i po przesiadce na AMD dostałem takiego kopa że zapomniałem o intelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...