Skocz do zawartości
dzidzi

Jakiego notebooka??

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałem się dowiedzieć jakiego notebooka wybrać, to znaczy chodzi mi o procesor AMD czy Celerona M ?? Osobiście mam w domu komputer desktopa z procesorem AMD Athlona XP 2400 i jestem bardzo zadowolony wcześniej miałem 1700 :( ale się spalił. Interesują mnie zwłaszcza notebooki Asusa. Może zaproponujecie coś innego? Dzięki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zastanawial nad wyborem intel czy amd w notebookach!!!! Z tego co wiem intel sie prawie wogole nie grzeje a wydajnosc ma zabojcza, z amd jest problem bo sie grzeja!! wydajnosc reszty podzespolow to kwestia doboru modelu lepiej wez intela (dluzej na akumulatorach pochodzi=mniejsze zuzycie pradu)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zastanawial nad wyborem intel czy amd w notebookach!!!! Z tego co wiem intel sie prawie wogole nie grzeje a wydajnosc ma zabojcza, z amd jest problem bo sie grzeja!! wydajnosc reszty podzespolow to kwestia doboru modelu lepiej wez intela (dluzej na akumulatorach pochodzi=mniejsze zuzycie pradu)!!!

łooo jak miałem na tydzien pozyczony Compaq z prockiem pentium III 1Ghz to sie tak grzał ze sobie nim moj pokoj 3x3 moglem ogrzewac ;) grzal sie ale nie zwalnial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak też słyszałem, że Intel się tak nie grzeje ale co do wydajności Celerona słyszałem niezbyt pochlebne opinie. Podobno Centrino jest naprawde dobry ale to wydatek około 1000zł więcej od np. Atlona XP 2800+ M. Możecie jeszcze coś napisać na temat innych firm??

Dzięki za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...