Skocz do zawartości
R@D

Spowolnione przewijanie

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu przewijanie stron tak samo w IE jak i w Mozilli czy podczas przeglądania zawartości dysku jest masakrycznie spowolnione. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wydaje mi się ze to może być jakiś virus bo oczywiście startową mam podmienioną i co jakiś czas jakieś [ciach!]o mi się instaluje ale mój Norton 2003 nic nie znaiduje.

Przeskanowałem system Adawarem, wywaliłem wszystkie temprorary, regcleanem wyczyściłem rejestr i ciągle to samo.

Wiecie może co z tym zrobić czy jedynie format :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapal sobie .. jesli masz XP.. menager zadań spod A+C+D i zobacz czy nie jest to przypadkiem wina jakiegos programu.. który ciągnie ci 100% procka. Moze antyvir jakis oszalał ;] W przeciwnym razie trzeba szukać usterki być moze w sypiącym sie dysku (jak u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defragmentacja nie pomogła.

A jeśli chodzi o plik wymiany to mógłbyś napisać konkretniej? Bo nawet o tym nie słyszałem :)

 

W managerze zadań proces bezczynności systemu pokazuje 96-98% więc nie jest to wina żadnego programu...

A co do dysku, to jak można go sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o plik wymiany to mógłbyś napisać konkretniej? Bo nawet o tym nie słyszałem :)

Plik wymiany - Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> Wydajność --> Zaawansowane --> Pamięć wirtualna.

Nadajesz mu stałą wartość i przenosisz na pustą partycje FAT16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Jak ciągle ci sie strona startowa zmienia to zró tak. Ta strona co ci sie startowa ustawia to skopiuj adres tej strony i wejdź do rejestru i wyszukaj wpisując ten adres i później jak znajdzie jakieś klucze to usuń je, albo usuń wartości jak bedzie ten adres w wartościach. Jak masz tylko dysk C: to nie warto robic nowej partycji bo jak chyba dobrze pamiętam to byś musiał na nowo robić instalke windy. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę startową już usunąłem programem HijakThis (niestety sporo innych programów uruchamianych przy starcie też).

Najbardziej to mnie dobija to wolne przewijanie, do tego zauważyłem że i filmy się "mulą" a także przy otwieraniu folderu gdzie jest sporo plików to ikonki się strasznie długo ładują.

 

Mam jeden dysk podzielony na dwie partycje. A chyba zeby utworzyć nową to wystarczy program PartitionMagic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem że mam utworzyć dodatkową partycję FAT16 i ustawić na niej plik wymiany?? Jeżeli tak to jaki ma być jej rozmiar?

nie rób tego bo i tk nie pomoże.NIewiem w czym problem ale moze sterowniki od grafe??NIewiem czy dobrze rzeczytałem twoj problem ale u mnie takie opuxnienia są jak jeszcze sterowników od grafy niw wgrałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FumFel_20, jesteś genialny! Śmiga że aż miło!

Dziwi mnie tylko fakt że instalowałem odrazu przy instalacji catalysty i dopiero po jakimś czasie się zwaliło. Ściągnąłem i zainstalowałem najnowsze ze strony ati i wszystko jest oki.

Bardzo Ci dziękuję! Myślałem że już będę musiał formata robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...