Skocz do zawartości
wadim

Radeon 9500 Pro a FAR CRY

Rekomendowane odpowiedzi

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...5104130305&rd=1

Witam wszystkich, szukałem ale nie znalazłem Tematu z odpowiedzia na moje pytanie. Posiadam teraz gf 4 tit. kusi mnie zeby zmienic na ta karte co podałem link wyrzej w sumie 100$ w Polsce kosztuje duzo wiecej. Czy warto zmienić?? W Far Cry mam ustawione na Medium noi niestety przycinki, jak bedzie na ATI RADKU 9500 PRO?? Ktoś posiada ten model?? W 3dMarku 03 Mam tylko 1500makrów na ile moge liczyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest karta obslugujaca dx9 wiec oplaca sie chociazby dla nowych efektow. przeliczac jednej kart na druga nie mozna bo kart nie obslugujace dx9 maja w 3dmarku03 o jkies 2000 punktow mniej. korzysci bedziesz miec w jakosci i w fps'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję pograć sobie w Farcry na kompie, który powstał z połączenie sił 2 kompów.Konfig wyglądał tak : Xp @ 2Gh (fsb166), 1Gb ram, 9700 (330/300).W grafice ustawiliśmy 1280x1024 i wsio na max i było 10-40 fps (średnio 25) :((.Ale grafa wymiata.Przy jakimś 9800 z rdzeniem na 400 i memkami na 700 to myślę, że by było już dobrze, aczkolwiek przydałby się jakiś 16 potokowy czołg.Ważny w tej grze jest ram, 512 za mało, 1Gb już spoko, nie wiem jak jest na 768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze myslisz - u mnie na 1024@768 i wszystkim na max lacznie z AA i Anizo, przucina sie czasem przy wejsciu w nowe miejsce (tylko 512MB ramu :( ) niestety ta giera ma tak skopany kod ze trzeba brac pod uwage 1GB ramu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na radku 9500@pro 64 mega kreconym synchro czyli u mnie na 337,5 dla rdzenia i pamieci ( w trybie ddr 675) gralem w rozdzialce 1024x768 max detale, woda na ultra high ( oczywiscie bez anizo i aa bo by byla masakra) procek na magistralce 175 ( 2300 mhz) plytka asrock k7s8x, 768 mb ramu , muszem powiedziec ze gralo sie calkiem spoko, plynnosc prawie zawsze byla zachowana, nawet na mapce volcano, czasem tylko przy jakis wymyslnych efektach troszke przycinalo sie ale to naprawde minimalnie wiec moge tobie polecic ta karte w rozdzialce podanej przezemnie spisuje sie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie zastanawiać czy brać czy poczekać z kupnem tej karty, w sumie mam jeszcze nie głupia. Co wy byscie zrobili??

dokup 256 lub 512 ramu . u mnie fc na 512mb , grafie z podpisu , 1024/768 wiekszosc rzeczy na high , bez aa i anizo chodziło bardzo przyzwoicie . u kolegi na 256ramu i tej samej grafie na otwartym terenie miejscami nie dało sie grac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez ramu ta gierka tnie że masakra ja grałem na moim sprzęcie (w podpisie) tylko że pamiątki 2x256 dual i wszystko na vhigh + aax4 rendering na paradise i bezproblemowo żadnych zwisów cięcia itp aha zwiększyłem plik stronicowania i karta ma podkręcone zegary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie gral ale przy wlaczonej opcji podzialu na tury :D

jak bylem w podstawowce to u nas w szkole byly komp 286-486 i mielismy polewke jak na 286 biegal mortal kombat. to byla gra na tury. wszystkie klawisze trzeba bylo wciskac w odstepach sekundowych bo inaczej kombo nie wychodzilo. jak koles wyskakiwal to mialo sie z 5s zanim dolecial do jego zablokowania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...