Skocz do zawartości
NeonPPC

Audycja "Trance Sessions"

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze cholernie malo osob zaglada do dzialu prezentacje postanowilem sie lansowac na Oślej łączce :> [prosze skasowac post w prezentacjach, thx]

 

Wszystkich fanow muzyki Trance, jak i tylko ciekawskich zapraszam na moja audycje Trance Sessions, ktora bedzie sie odbywac w kazdy poniedzialek i wtorek (od 21 do 23) na antenie internetowego radia www.radiofb.com . Serdecznie zapraszam.

 

PS. Jesli moderze traktuja ten post jako kryptoreklame to b. przepraszam bo ma on na celu lansowanie tylko mnie :> :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jaki ty tam trance zapuszczasz, szkoda ze tylko 56 kbps ale jakos ujdzie ;) juz sciagam sciagam cos do zgrywania radia :):)

 

EDIT: 1 piosenka bardzo dobra :) druga stary oklepany kawalek AvB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Po 1.

Dzieki za zainteresowanie :D

Po 2

56kbps niestety :| ale za to bardzo ladnie nastawione wiec gra jak 96kbps. :>

Po 3

Z tym glosem ... to moj 2 raz dopiero i nie mam tego radiowego feela, sry za lolki z mojej strony :>

Po 4

Niestety nie moge wyswietlac tego co leci aktualnie bo radyjko ma umowe z zaiksem o prawa autorskie.

Po 5

Gram z winampa i traktorka. (kasy na sprzet z prawdziwego zdarzenia brak)

Po 6

Co do pozdrowien. Musza byc, stety a moze niestety. Wymogi radyja :>

 

Audycja bedzie juz tylko w poniedzialek bo sa ciagle zmiany w ramowce, nowi preznterzy chca miec swoj czas, a i ja nie mam tyle sily zeby przygotowywac na kazda audycje nowego seta. Wiec zostaje tylko poniedzialek ale maxymalnie dopieszczony i trancowaty na maxa. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...