Skocz do zawartości
Kurt44

Problem z Bit torrentem!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Mam problem ze wszystkimi programami typu bit torrent. Zawsze jak cos sciagam tym programem to predkosc nie jest wieksza niz 10kb/s :( w czym tkwi problem. Internet mam przez aster(768/190) słyszałem ze to moze byc wina firewalla ale ja go nie posiadam!!. prosze o pomoc. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieć BT działa na portach 6881-6999 chociaż w większości klientów potrzebny jest tylko 6881. Skoro mówisz że nie masz żadnego firewall'a który ci blokuje te porty to problem polega na źle skonfigurowanym kliencie . Ja obstawiam za źle skonfigurowaną prędkością UL . Jeżeli dasz za niski UL to klient nie ma łącza do nawiązywania nowych połączeń . Nie napisałeś konkretnie jakiego klienta używasz wiec dokładnie nie moge ci pomóc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upload ustawiam na unlimited. Uzywalem azureusa,torrent storma,bit tornado, bit torrenta i kazdy działa tak samo a w azureusie przy testowaniu portów pisze Bład NAT. A ja nawet nie wiem co to jest. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w azureusie przy testowaniu portów pisze Bład NAT

Oznacza to że jesteś w sieci a jak jesteś w sieci to znaczy że nie masz przekierowanych portów na swój komputer a to jest równoznaczne z tym jakbyś miał firewalla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak udostępniać pliki wejdź na www.azureus.sourceforge.net i tam w FAQ jest.

 

A co do niskch transferów, znaczy to tyle, że nie masz przekierowania portów. Albo więc zadzwoń do administracji o przyznanie zewnętrznego IP albo poproś o forwarding portów, może się zgodzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejestm pewnie ale w takich przyapdkach możesz uzyć marbittorrent on ma taką opcję jak firewalled i podobno bardzo pomagał. Najlepisj to pytanie skierój na to forum http://www.eselschmiede.de/~drops/ tam już wile razy były takie probley i ci pomoga i wytłumacza na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurt44 jezeli uzywasz azureus'a to tam w opcjach masz mozliwosc sprawdzenia czy port sa zablkowane czy nie, wpisujesz sobie np 6881 i test, tak mozesz sobie sprawdzic wszystkie porty i dowiedziec sie co jest grane,i looknij czy nie masz przypadkiem wlaczony firewall w win,mi raz sie zdarzylo ze w sygate firewall odblokowalem porty ale mialem wlaczony ten windowsowy :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...