Skocz do zawartości
zeppelin8

Króćce w Katowicach/Tychach i okolicach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z premedytacją zakładam jako nowy temat.

Miedź mam :-) ale jak widać mimo prób w różnych tematach nie mogę znaleźć króćców choinkowych 12, 14 i 16 na gwint 3,8" lub 0,5" po rozsądnych cenach (IMHO sklepy netowe przeginają). Dzięki z góry za namiary bo już mnie nosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt tu nie buduje bloczków w okolicach i nie chce podzielić się doświadczeniami, gdzie co znalazł? Co do miedzi odpowiedź była konkretna, a co do króćów?? Może wszyscy lutują na kolankach z OBI :-) Poza tym czy warto 16? Czy 14 nie wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak genialne :-) Wiem co to jest panorama firm, nawet szukałem na niej. Ale wyobraź sobie, że ktoś pracuje i późno wraca, to prosi o podrzucenie SPRAWDZONYCH źródeł, bo sam nie ma za bardzo czasu szukać, bo jak wraca z pracy to praktycznie wszystko jest zamknięte.

Co do OBI to mieszkam koło OBI, ale tam są beznadziejne - tzn. dobre, ale nie pasują mi, bo są na gwint 3/4" (widziałeś jakieś inne?) a ja szukam na 3/8" lub max 0,5". Facet powiedział mi, że mają tylko takie, jak widać i innych nie bedzie. Obskoczyłem pobliskie sklepy instalatorskie ale nic :( Pewnie poproszę kogoś z innego miasta, to qpi mi i wyśle pocztą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...