Skocz do zawartości
pcmax

chlodzenie radka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! zastanawiam sie nad zmiana mego standardowego chlodzenia karty graficznej Radeon 9500pro 128bit 64mb 3,0 Infineon

Narazie spodobalo mi sie Thermaltake Giant III eXtreme, a wejdzie to na nia!?????

Jest jakies lepsze chlodzenie!???

Potrzebuje odpowiedzi do jutra do godziny 10:00 bo ide wtedy do sklepu zamawiac! a zamowilem dzisiaj zasilke 360watt (no co to moze byc!???)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. mniej wykrzyknikow i zapytajnikow

2. no ba ze jest to jedno z najlepszych chlodzen na rynku

3. spokojnie wejdzie na tego radka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dołączyć ale mam pytanie do właścicieli kart 9700(pro) - czy ona grzeje się podobnie jak karty 9800(se,pro) bo znalazłem test fajnych coolerków ale testy były przeprowadzane na karcie 9700pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponowałbym coś homemade. Mały "upgrejd" moje Radka:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Cooler od AMD zakupiony na Allegro podobnie radiatory od pc_max też na Allegro. IMHO dało to dużo: 420mhz/650mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym go przymocowales ?? i czy nie jest zaciezki??

Śrubki bodajże 3mm - idealne pasowały - oczywiście najpierw podkładki.

Cooler ma dwa gwintowane wejścia - do tych śrubek.

A co to wagi - ujął bym to tak --> ten cooler idealnie się nadaje (chociaż jakbym miał większego <a mam, tylko nie pasował> to siedział by ten większy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k fajnie Ci to wyszlo...

 

ja mam radiatorek podobny do twojego, a w karcie nie mam otworow... i pytanko: czy sama tasma od Rosia wystaczy :?: czy radiatorek sie nie urwie :?: jak mozna go przymocowac dodatkowo :?: jakimis drucikami pozaczepiac na okolo :?: czekam na odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k fajnie Ci to wyszlo...

 

ja mam radiatorek podobny do twojego, a w karcie nie mam otworow... i pytanko: czy sama tasma od Rosia wystaczy :?: czy radiatorek sie nie urwie :?: jak mozna go przymocowac dodatkowo :?: jakimis drucikami pozaczepiac na okolo :?: czekam na odpowiedzi...

Nie masz otworów? Jaka to karta?

Więc powiem Ci tak: Ja bym osobiście nie ryzykował przyklejania coolera taśmo do rdzenia. Jestem pewny że spadnie - na taśme cooler za dużo waży. Prędzej próbowałbym klejem (na stałe) - Thermopox.

Masz jakieś fotki tego coolera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VGA Silencer jest bardzo dobry i cichy

a czy to chłodzenie wejdzie na gf 4 ti 4200 ?

ze specyfikacji wynika ze nie, ale ja na swoim mam wentylka przymocowanego na 2-och kołkach i chodzi mi tylko o to jaki jest rozstaw miedze kołkami mocujacymi Silencera ?

bo moze by sie udało go zamontowac na gf4 ti ?

jak ktos ma to niech mierzy bo wtedy zmierze na swoim i porównamy

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...