Skocz do zawartości
eqs

Problem Przerobka GF na Quadro- jak to odkrecic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik... Mam GF mx 4 440 i wyszukalem kiedys w necie artykul jak przerobic GF na Quadro... Operacja sie udala lecz zauwazylem sapdek w grach... chcialbym teraz spowrotem wrocic do starych ustawien i miec znowu GF usunolem sterownik lecz nic to nie daje dalej po zainstalowaniu jest to Quadro Prosze wiec o jakas wskazowke co trzeba za pliki usunac itd.. z groy thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz w riva tuner wyłączyć tą opcję co ją się włączało. Tą z Quadro, czyli odinstalować coś tam (nie pamiętam co, ale powinieneś wiedzieć o co chodzi). Wtedy karta zaznie się w systemie normalnie zgłaszać i po odinstalowaniu sterów, będziesz mógł zainstalować już zwykłe detonatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to źle przerabiałeś

wystarczy wyłączyć opcje w riva tunerze i wgrać nowe stery.

też tak miałem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik... Mam GF mx 4 440 i wyszukalem kiedys w necie artykul jak przerobic GF na Quadro... Operacja sie udala lecz zauwazylem sapdek w grach... chcialbym teraz spowrotem wrocic do starych ustawien i miec znowu GF usunolem sterownik lecz nic to nie daje dalej po zainstalowaniu jest to Quadro Prosze wiec o jakas wskazowke co trzeba za pliki usunac itd.. z groy thx

Cytat: Jednak dla graczy mam bardzo smutną wiadomość jako, że gry niestety chodzą wolniej (tylko nieznacznie, 5-20 Fps-ów zależy od gry), a to za sprawą różnych algorytmów tj. antialaising linii itp..

Hmm, więc nie warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha to ejst czysta teroria :)

u mnie gry szly lepiej i to duzo :)

 

a co do tego formatu to powiem tylko tyle, ze zawsze jest przynajmniej jedno madre wyjscie z sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...