Skocz do zawartości
Piwko

Ktory kupic zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bartona 2500.+ ramy 2x256 400mghz ,1xcd-rom, 1xHDD, Karta G-radeon9600pro! W tej chcwili mam zasilacz 400W za 70zl(sprawuje sie dobrze ale chodzi jak odkurzacz) zstanawiam sie nad kupnem zasilacza do 130zl! Myslalem o tym http://allegro.pl/show_item.php?item=27369755 albo o tym Zasilacz HuntKey 300W .

Potrzebuje cichego zasilacza ktory by pociagnol moj sprzet.

Prosze o doradzenie ktory mam wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Hipera z mojego podpisu, w sklepie tweaka dalem za niego 140 zeta, ma dobra opinie na forum (cichy, dobrze trzyma napiecia, jest ciezki i starannie wykonany), moj konfig zasila bez problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tą Delte co dałes link, jest super : cicha i bardzo wydajna a co do kolegi który napisał żeby nie kupować to chyba ma nie świerze informacje, było napisane że cos tam wymienili w tych zasiłkach i teraz sprzedają nieco drożej, ale są na 100% dobre, na przyszłość misiu jeśli wypowiadasz się w jakimś temacie to przynajmeij upewnij się że wiesz o tym conieco, bo to co tu napisałeś jest śmiechu warte zarówno o tej Delcie jak i o Hiperze, zdrówko i nie załamuj sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz modec lub fortek bez problemu ci styknie ten tagan jest nieoplacalny :P

no mooze teraz tak tylko chce zeby zasilacz byl juz conajmniej na 2 lata nie mam zamiaru za rok znowu zmieniac zasilacza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz modec lub fortek bez problemu ci styknie ten tagan jest nieoplacalny :P

no mooze teraz tak tylko chce zeby zasilacz byl juz conajmniej na 2 lata nie mam zamiaru za rok znowu zmieniac zasilacza ...
zapewniam ci bez problemu starczy ;) p.s a myslisz ze tagan 330watt starczy ci na dwa lata to czemu modec lub fortron nie starczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz modec lub fortek bez problemu ci styknie ten tagan jest nieoplacalny :P

no mooze teraz tak tylko chce zeby zasilacz byl juz conajmniej na 2 lata nie mam zamiaru za rok znowu zmieniac zasilacza ...
zapewniam ci bez problemu starczy ;) p.s a myslisz ze tagan 330watt starczy ci na dwa lata to czemu modec lub fortron nie starczy??
a tagan 380 wat ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...