Skocz do zawartości
slig

Problem z "kompem"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mianowicie nie wiem co jest czasami komputer nie odpowiada na kilka sekund myszka ani drgnie ani nic i po chwili monitor gaśnie na ok 1 sekunde powraca i juz jest wszystko w porządku jednak mnie to troche irytuje :/ przed formatem się tak robiło i po formacie robi się tak samo nie wiem czego to może być wina ?? procek ma dobre chłodzenia a od karty graficznej to nie wiem :/ z góry dzięki może ktoś się spotkał z takim problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze zauwazylem u siebie takie problemy.. Jeszcze w girkach nastepuja takie "przeskoki" i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna.. Podejrzewam MoBo.. (odpadaja: pamieci, proc, grafa, zasilka). Czasami mialem restarty systemu, ale defragmentacja twardziela pomogla.. Co o tym sadzicie..

 

 

A czy czasem nie wyskakuje komunikat o Wstrzymaniu systemu ??

Moglbys rozwinac to zagadnienei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy karta grafy siedzi dobrze w agp. i czy pamieci siedza w bankach dokładnie.

sprawdz też napiecia czy sa w normie.

ewentualnie: kup sprezone powietrze rozkreć wszystko wyjmij procka z socketu i wszystko dokladnie przedmuchaj i poskrecaj dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady.. czytalem wlasnei forum i pisza ze to problem RTC.. Nawala na kazdym nForce'ie i nic na to nie poradzisz..

 

Chybaze nie czytalem zbyt dokladnie.. Jesli ktos ma jakies info na ten temat ot niehc zapoda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak mało postów na P4... mam problem-jestem nawakony dzisiaj... mam, P4 i Durona jak w podpisies i zero problemów i nie będe dalej pisać ale czytać czytać....i kupować markowy sprzęt proszę o wybaczenie ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak mało postów na P4... mam problem-jestem nawakony dzisiaj... mam, P4 i Durona jak w podpisies i zero problemów i nie będe dalej pisać ale czytać czytać....i kupować markowy sprzęt proszę o wybaczenie ale....

:?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak mało postów na P4... mam problem-jestem nawakony dzisiaj... mam, P4 i Durona jak w podpisies i zero problemów i nie będe dalej pisać ale czytać czytać....i kupować markowy sprzęt proszę o wybaczenie ale....

:?: :!:
Skoro sie napil to ma dobre loty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...