Skocz do zawartości
Mmorcin

Problem z Athlon XP JIUHB !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam procka: Athlon XP 1800+ JIUHB 0324XPMW. Wiem, że JIUHB powinny się dobrze kręcić. Mam jednak problem. Aby procek działał na 13x166 to muszę dać napięcie 1.8V. To chyba trochę dużo. Zapewne wielu z was miało przejścia z podobnymi prockami więc proszę o radę. Co jest nie tak? Płyta, czy może procek? Oceńcie jego możliwości OC, jeśli możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem doczynienia z podobnym antkiem.Tylko tydzień nie ten sam.U mnie chodził on na 2400+ przy napieciu 1.6V.Przy 13x166 pokazywany jest jako 2700+.Masz poprostu lipną serie.Ni chyba ze kupiłes z drugiej ręki i był ostro katowany to moze się "wypalił"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam procka: Athlon XP 1800+ JIUHB 0324XPMW. Wiem, że JIUHB powinny się dobrze kręcić. Mam jednak problem. Aby procek działał na 13x166 to muszę dać napięcie 1.8V. To chyba trochę dużo. Zapewne wielu z was miało przejścia z podobnymi prockami więc proszę o radę. Co jest nie tak? Płyta, czy może procek? Oceńcie jego możliwości OC, jeśli możecie.

A jaka masz plyte glowna ??

 

Wczesniej athlon chodzil mi na 166x12 przy min. 1,75, natomiast sprawdzalem ostatnio to juz daje rade na 1,65 i tez jako 2400+ (sprawdzany prime)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia czy to wina plyty (ona to chyba jest na via 400 jezeli sie nie myle i nie ma blokady pci, a jak wiadomo nvidia najlepsza do krecenia), wyciagnij procesor, sprawdz u kolegi ktory ma cos na nforce i sprawa sie wyjasni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...