Skocz do zawartości
e!Gr00bY

WinAmp3

Rekomendowane odpowiedzi

Gr00bY Mazur"]Co w Winampie 3 trzeba ustawić aby możnabyło zobaczyć ile czasu zajmuje cała playlista? W 2.xx było to od razu, a tu nie ma... Ktoś wie?

Juz kiedys toczyla sie dyskusja na temat winampa

2.xx VS 3.00 i 90% wiary nie widzi nic ciekawego w 3.00 , sporo bledow i duzo do poprawienia, poczekaj moze na nowsza poprawiona wersje bo to co jest teraz to tylko kupa bledow i niedorobek !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zapisz playliste do HTML'a ? Ja dzis zrezygnowalem z WinAmp 3, ciagle ladowal sie jako player .avi , nie moglem skonfigurowac pod nim pilota i pare innych.

Trzeba było "odznaczyć" aviki w opcjach.

 

Juz kiedys toczyla sie dyskusja na temat winampa 

2.xx VS 3.00 i 90% wiary nie widzi nic ciekawego w 3.00 , sporo bledow i duzo do poprawienia, poczekaj moze na nowsza poprawiona wersje bo to co jest teraz to tylko kupa bledow i niedorobek !!

Zgadzam się ale i tak mam obie wersje :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys toczyla sie dyskusja na temat winampa

2.xx VS 3.00 i 90% wiary nie widzi nic ciekawego w 3.00 , sporo bledow i duzo do poprawienia, poczekaj moze na nowsza poprawiona wersje bo to co jest teraz to tylko kupa bledow i niedorobek !!

Wiem, czytałem tą dyskusję, ale.... i tak choćby dla wyglądu używam Winamp'a 3. Więc nikt nie zna rozwiązania problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Co w Winampie 3 trzeba ustawić aby możnabyło zobaczyć ile czasu zajmuje cała playlista? W 2.xx było to od razu, a tu nie ma... Ktoś wie?

Przejrzałem wszystkie opcje(wcześniej nie zwracałem na to uwagi nie było mi to potrzebne) i faktycznie nie ma. Chyba o tym zapomnieli :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w 3 podoba się efekt przejścia pomiędzy utworami ... wie ktoś jak to uzyskać na 2.80 ? (może jakiś plug-in)

Opcja "Fading "( tylko musisz sobie pokonfigurowac jak tobie odpowiada )

w zakladce Output jest w pluginie od Directsound .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w 3 podoba się efekt przejścia pomiędzy utworami ... wie ktoś jak to uzyskać na 2.80 ? (może jakiś plug-in)

SqrSoft Advanced Crossfading, aktualna wersja to chyba 1.75 - output plug-in. Duze mozliwosci konfiguracji wtyczki (o wiele wieksze niz standardowej dolaczanej do wina). No i autentyczny freeware :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Rafal: Moze pomoga cos dwa patche do Winamp3 (jakis update), niestety nie mam teraz pod reka linkow. Jeden z nich to byl zdaje sie tylko i wylacznie do wizualizacji ale juz drugi do samego programu.

Thx. Poszukam i zobacze.

http://www.blorp.com/~peter/ Ale watpie zeby cos pomoglo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Co w Winampie 3 trzeba ustawić aby możnabyło zobaczyć ile czasu zajmuje cała playlista? W 2.xx było to od razu, a tu nie ma... Ktoś wie?

Bardzo prosto :lol: aż dziwne, że nie wpadłeś na to (i nikt inny).

 

Klikasz na jeden z utworów w playliście i potem ctrl+a - wtedy na dole masz całkowity czas playlisty.

 

Z tego co wiem, to jedyny sposób, uciążliwy z tego względu, że trzeba otworzyć playliste (ty pewnie chciałeś, żeby wyświetlało obok nazwy playlisty).

 

A co do Winampa 3, to według mnie odtwarza z lepszą jakością od poprzednika, no i fajniej wygląda. Tak na marginesie, to mam obydwie wersje, bo trójka ma sporo błędów i przy niektórych programach źle działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

 

Klikasz na jeden z utworów w playliście i potem ctrl+a - wtedy na dole masz całkowity czas playlisty.

Mi nie działa?! Możesz dać screenshot'a żebym zobaczył jak to wygląda bo u mnie jakoś nie wychodzi...

Chodzi o to, żeby zaznaczyć wszystkie utwory.

 

U mnie to tak wygląda:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...