Skocz do zawartości
sstary

O co chodzi???

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec jest tak, mam wielki problem z wlanczaniem kompa, bo jak sie wcisnie "guzika" to chwile slychac rzygotanie i cisza, dopiero trzeba wylaczyc i odrazu wlaczyc zeby zaskoczyl, nie wiem czemu ale mnie sie zdaje ze to chodzi o integralnosc grafiki z plyta, bo jest na plycie(ms7308et) zintegrowana, a ja nie chcialem miec tego syfu i wpakowalem mniejszy syf:) Rive 2 16mb pci i wylaczylem w biosie grafike(tzn zmienilem z AGP na PCI), no i od tego czasu zaczelo mi szalec, a jak przeloze kabelek od minitora na ta karte zintegrowana to wlacza sie normalnie! I o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rivka może byc uwalona.

pożycz od kiegoś fumfla i sprawdź.

pozatym to zmiana w biosie powinna być z "on board" na slot w którym masz osadzoną rivkę.

nie znam twej płyty ale powinna być też opcja wyłączenia zinta.

jeżeli nie wyłączysz integry a riva odpali -> nic sie nie stanie, będziesz miał poprostu obsługę dwóch monitorów.

@Złoty - nie spotkałem sie w integrch ze zworą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby mam 2 monitory ale jak mam zainstalowane sterowniki ze zintegrowanej i wloze rivke to rivka dziala a zintegrowana jest jako standartowa karta graficzna pci(vga), wiec ja juz nic nie kumam, a myslalem ze cos wiem o kompach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu "guzik" ci siadł i styki dobrze nie łączą

też miałem kiedyś zabawe integra kontra PCI na dwóch płytach i wyszedł remis,jak istalowałem gf2mx na pcchipsie z integra to dałem rade,przełączyłem VGA na PCI + przydział przerwań (auto) a w windzie wyłączyłem integre i chodziło elegancko ale już na ecesie nie dałem rady w ogóle sterów nie przyjmowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...