Skocz do zawartości
Razel

gdzie znalezc benchmarki dla Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze potrzebuje to aby porownac wyniki kilku kart graficznych wiec musze miec wynik sredniego fps jakiegos wycinka gry dokladnie takiego samego dla kazdej karty no i zapis tego wyniku w jakims logu o ile znam fraps to nie bardzo da sie to dzieki niemu osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk to sie nie da osiagnac?? Jests w wielkim bledzie. Sciagnij FRAPSA a nastepnie przeczytaj sobie dokadnie instrukcje do niego. Mozna wlaczyc kiedykowiek chcesz zaby mierzyl srednia ilosc klatek jakiegoos wycinka gry i wszystko zapisac do loga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale fraps to program ktory mierzy mi fps w trybie gry on-line ze sie tak wyraze, czyli ja sam osobiscie gram a on mi mierzy wynik, wiec tutaj widze problem - nie da sie przejsc jakiegos odcinka gry 4 razy w sposob absolutnie identyczny a tak musialoby byc aby wyniki byly porownywalne.

 

dzieki mass za linka ale mi chodzilo o link do narzedzia do testowania a nie do recenzji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk to sie nie da osiagnac?? Jests w wielkim bledzie. Sciagnij FRAPSA a nastepnie przeczytaj sobie dokadnie instrukcje do niego. Mozna wlaczyc kiedykowiek chcesz zaby mierzyl srednia ilosc klatek jakiegoos wycinka gry i wszystko zapisac do loga.

Ale on musiałby grać TAK SAMO przez czas testu na różnych kartach. :)

To największa wada mierzenia fps za pomocą frapsa - nie można osiągnąć dużej dokładności wyników. Średni fps jest oczywiście zapisywany w logu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...