Skocz do zawartości
walet007

Windows Xp Professioal SP1 - problemy z wyłanczaniem kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobny problem z WinXP - po włączeniu przycisku "wyłącz" Windek wyłączał się do pewnego momentu - aż pojawił się napis "Zmaykanie systemu Windows" i przy tym zwiecha, resetowałem kompa i po tym Windek juz nie startował bo brakowało mu np. folderu C:Windowssystem albo pliku lsass ...okazało się, że pamięć RAM była walnięta :)

Po wymianie na nowe już wszystko śmiga :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z WinXP - po włączeniu przycisku "wyłącz" Windek wyłączał się do pewnego momentu - aż pojawił się napis "Zmaykanie systemu Windows" i przy tym zwiecha, resetowałem kompa i po tym Windek juz nie startował bo brakowało mu np. folderu C:Windowssystem albo pliku lsass ...okazało się, że pamięć RAM była walnięta :)  

Po wymianie na nowe już wszystko śmiga :) :) :)

A jaki wtedy miales sprzet ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis ten jest przydatny jeśli komp Ci się restartuje po nacisnięciu polecenia wyłącz a nie zawiesza przy wyłączaniu :)

 

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonPowerdown After Shutdown (wybierasz polecenie "Modyfikuj" i w "dane wartości" wpisujesz 1 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z WinXP - po włączeniu przycisku "wyłącz" Windek wyłączał się do pewnego momentu - aż pojawił się napis "Zmaykanie systemu Windows" i przy tym zwiecha, resetowałem kompa i po tym Windek juz nie startował bo brakowało mu np. folderu C:Windowssystem albo pliku lsass ...okazało się, że pamięć RAM była walnięta :)  

Po wymianie na nowe już wszystko śmiga :) :) :)

U mnie tak samo sie dzialo, ale po restarcie wszystko smigalo ladnie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...u mnie po taki resecie zazwyczaj była reinstalka Windka :) Najgorze było to jak dopiero co zainstalowałem Windka i zaraz przy pierwszym wyłączeniu to się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...u mnie po taki resecie zazwyczaj była reinstalka Windka :) Najgorze było to jak dopiero co zainstalowałem Windka i zaraz przy pierwszym wyłączeniu to się działo :)

Wiec jak myslisz, czy to pamiec ram ???

Czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może RAM...ale najpierw to sprawdź...weź sobie od kogoś pożycz i obczaj czy coś to zmieni...

 

...Ale najlepiej będzie jak najpierw pobierzesz wszystko w Windows Update i może wtedy będzie ok...

 

A po drugie 128MB ramu to chyba trochę mało jak na XP no nie ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może RAM...ale najpierw to sprawdź...weź sobie od kogoś pożycz i obczaj czy coś to zmieni...

 

...Ale najlepiej będzie jak najpierw pobierzesz wszystko w Windows Update i może wtedy będzie ok...

 

A po drugie 128MB ramu to chyba trochę mało jak na XP no nie ?!?

Ja widziaBem jak kole[ miaB 64 ramu i siedziaB w win xp :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...