Skocz do zawartości
dayus

Na jakich roweracj jezdzicie?

Na czym jezdzisz?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na czym jezdzisz?

    • Author
      15
    • Giant
      25
    • Merida
      18
    • Romet
      13
    • inne typu "gorski"
      89
    • inne typu "ukraina" :)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie smigam na wheelerku :P

Dołączona grafika

 

Ostatnio zmienilem w nim kierownice na dabomba... tak samo kupilem platformy dabomba ( czisas ... 100zl poszlo ... za same platformy... ale 2 lata gwarancji :D i piny wkrecane :P to jest to :] ) ... lizardy na amor i na rurke pod lancuch i takie tam :P ... kiedys porobie zdjecia.

 

PS: siodelko jest kure..ko niewygodne... pojechalem w tym roku na rowerku do zywca ( niecale 80km ) i myslalem ze cos urodze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

PS: siodelko jest kure..ko niewygodne... pojechalem w tym roku na rowerku do zywca ( niecale 80km ) i myslalem ze cos urodze....

Se zassaj siakiegoś żela, polecam RoyalGel Lookin, mają kilka ciekawych profili. Na swoim nie mam takich "zachcianek" jak Ty (ale ja jeżdżę w spodenkach (KELLY'S) z "pampersem")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se zassaj siakiegoś żela, polecam RoyalGel Lookin, mają kilka ciekawych profili. Na swoim nie mam takich "zachcianek" jak Ty (ale ja jeżdżę w spodenkach (KELLY'S) z "pampersem")

Tez mysle o takich spodenkach ... ale na razie juz za duzo w rower wlozylem ( z tych platform jestem zajebiscie zadowolony :] ) ...

 

O jakich zachciankach mowisz :P :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Se zassaj siakiegoś żela, polecam RoyalGel Lookin, mają kilka ciekawych profili. Na swoim nie mam takich "zachcianek" jak Ty (ale ja jeżdżę w spodenkach (KELLY'S) z "pampersem")

Tez mysle o takich spodenkach ... ale na razie juz za duzo w rower wlozylem ( z tych platform jestem zajebiscie zadowolony :] ) ...

 

O jakich zachciankach mowisz :P :> ?

Uwierz mi że warto dać te 150 za takie spodenki (polecam z szelkami), nie ma co się szczypać.

Chodziło mi ot o że chciałeś wcoś urodzić na siodełku w drodze do Rzyffca :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że warto dać te 150 za takie spodenki (polecam z szelkami), nie ma co się szczypać.

Chodziło mi ot o że chciałeś wcoś urodzić na siodełku w drodze do Rzyffca  :twisted:

Eeee tam... potem juz na polu namiotowym z qmplami sie bardzo dobrze znieczulilismy... Pod tym wgledem "pomoc medyczna" mielismy na bardzo dobrym poziomie... :twisted:

 

PS: wiesz ze ja wole sie pouczyc skakac... jezdzic na tylnim czy cos... niz jakies wypady... A zywiec to po prostu byly wakacje i test dla mnie ...

Gdyby nie postoje to w ~3h bysmy przejechali z Jaworzna do Zywca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miodzio, kupilem go niedawno... w sumie ma juz ze 4 lata ale dziewczyna od ktorej go kupilem nic na nim nie jezdzila dzieki czemu jest jak ze sklepu poprostu nowka 8) stylu ma jeszcze STX-a RC 8) patelnia alivio... co ciekawe juz ma 4 ramienia, kaseta 8 rzedow, amorek rock shock z elastomerem... rama oczywiscie aluminiowa

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.....

To mój rower was zniszczy... :wink:

 

Komunijnu góral: "FRECCIA" made in ITALY (tak jest na nalepce ;) )

Rowerek ma już troszzzeczke lat... 8)

Jako że lubie modować to: Wsadziłem w niego już z 20 par pedałów, 3 siodełka, jedna kierownica, moduł przeżutek, XXX dętek,

Ale się trzyma.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rame Author Versus (2003 ta biała), obręcze Rigidy DP22, stary amor RST 321 ,ale z regulacją :D kierownica z X-Tranza, mostek zooma, manetki Deore LX, przednia przeżutka Shimano RCX czy jakoś tak, narazie zbieram na nową korbę i tylną przeżutkę. Na rowerku dużo jeżdże i troszkę skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i troszkę skacze.

A co dokladnie robisz? Ja juz od jakis 2-3 miechow ucze sie manuala... i teraz zaczalem bunny'ego sie uczyc... Manual jeszcze mam problem z byciem rozluznionym i z prostymi rekami ( wyciagniecie sie do tylu... i ustawienie srodka ciezkosci ) ... Jak dobrze sie podniose to z 20 m przejade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no, troszkę w sęsie np. półtorametrowy uskok, lub jakś mała skocznia, czasem taki mały downhill (u mnie w lesie była skocznia narciarska :D ) U mnie manual także in progress... także przy szczęściu koło 30m. W zimie na takiej małej skoczni miałem takiego jackass -> na starym stalowym rowerze kumpla (jakiś maxim, ciężki ja h**) rozpędziłęm się i zrobiłem "nothing" lecz niestety skocznia jest była taka malutka i ja w powietrzu leciałem nad rowerm, rower spadł na ziemię a ja jajami na ramę (uuuuu...) a potem jeszcze przez kierownicę i na śnieg. Kumple przez pół godziny ryczeli ze śmiechu (ja także), ale naszczęście nic mi się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nieziemska :D A propo ostatnio widziałem na skocznik synka na rowerze GTI (hmm... ;) ) skoczył kilka razy i miał zarąbistego harley'a przedni amor wylądał jak litera L. Haha, świetny widok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ok 30 letnia szosówke :D ostatnio z "bardzo zaawansowanej" 3 biegowej przerzutki spadł mi łańcuch miedzy zebatke a szprychy. efekt: 2 połamane, 7 wykrzywionych. Ale jezdzi sie super 8) 30 km/h spokojnie na prostej. Z górki udało mi sie 56 km/h jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro czeka tjuning mojej Gily T4 :twisted:

Z qmplem chcemy z niej wyciagnac troche wiecej mm i pseudo tlumienie olejowe :D

wg. artykulu: http://www.bikeboard.com/porady-tuning-rst...lta-hl-hi-5.asp

 

Ciekawe co z tego wyjdzie... Porobie jutro foty mojego i qmpla rowerka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

osprzet shimano, korba suntoura, amorek przedni Judy rocck shox

1299 zeta i tak niezle bo wczesniej bylo po 1699 :D polecam zapupisty bike !!!

tez mi sie podobał, szczegolnie po przecenie... tylko geometria troche taka ze jezdzi sie jak na kanapie :D siodelko nizej od kierownicy - kto to widział ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed, reed, reed jak ten Santour ? :D

Hehe, stary, wczoraj wieczorkiem dopiero jazdę próbną odstrzeliłem, ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Blokada wymiata, wygodna rzecz bardzo.

Zobaczymy jednak jak się będzie zachowywał po jakichś 500 km :)

W ogóle to muszę dorwać kogoś kto tweakował już amorki, najlepiej z mojej okolicy, chcę wyciągnąć te dodatkowe 20 mm :twisted:

moim zdaniem bez sensu oslabisz go tzn. szybciej zlapie luzy poza tym pamietaj, ze w Twoim przypadku bedzie to jeszcze bardziej widoczne :) bo do lekkich nie nalezysz ( tylko mi tu negatywnie tego nie odbieraj ;) ) takze na Twoim miejscu nie bawil bym sie w cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiłeś kilometrów na tym rowe że przez te 10 lat na oko jak mi powiesz to ja ci powiem ile zrobiłem na moim authorze przez 1 rok

@misiu15go nie wiem ile zrobil zapytaj sie jego - wyjechał na wschód... /a tak na marginesie to tez mam 15latek/

 

A ja na swoim zrobilem od maja tamtego roku ok. 2500km. A wymienuiłem tylko łożyska w korbie, bo niechcialo mi sie przykrecac korby i jezdzilem na rozregulowanej,ale teraz jest wszystko OK. Aha i jeszcze kolezanka wjechała mi do du**, z tylnego koła 8. Zostało wymienione na stożkowana felge,może gowniano wyglada, jedna taka druga inna,ale chodzi. Niekiedy jakies smarowanie itp. Czym smarujecie łancuch?WD40, czy cos z lepszego, juz typowego do roweru. Bo ja niekiedy jak braknie to dieslem :)

wd-40 nie mozna uzywac do lancucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiłeś kilometrów na tym rowe że przez te 10 lat na oko jak mi powiesz to ja ci powiem ile zrobiłem na moim authorze przez 1 rok

@misiu15go nie wiem ile zrobil zapytaj sie jego - wyjechał na wschód... /a tak na marginesie to tez mam 15latek/

 

A ja na swoim zrobilem od maja tamtego roku ok. 2500km. A wymienuiłem tylko łożyska w korbie, bo niechcialo mi sie przykrecac korby i jezdzilem na rozregulowanej,ale teraz jest wszystko OK. Aha i jeszcze kolezanka wjechała mi do du**, z tylnego koła 8. Zostało wymienione na stożkowana felge,może gowniano wyglada, jedna taka druga inna,ale chodzi. Niekiedy jakies smarowanie itp. Czym smarujecie łancuch?WD40, czy cos z lepszego, juz typowego do roweru. Bo ja niekiedy jak braknie to dieslem :)

wd-40 nie mozna uzywac do lancucha

Hee czemu? 8O ja używam od dłuższego czasu i jakoś sie nic nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiłeś kilometrów na tym rowe że przez te 10 lat na oko jak mi powiesz to ja ci powiem ile zrobiłem na moim authorze przez 1 rok

@misiu15go nie wiem ile zrobil zapytaj sie jego - wyjechał na wschód... /a tak na marginesie to tez mam 15latek/

 

A ja na swoim zrobilem od maja tamtego roku ok. 2500km. A wymienuiłem tylko łożyska w korbie, bo niechcialo mi sie przykrecac korby i jezdzilem na rozregulowanej,ale teraz jest wszystko OK. Aha i jeszcze kolezanka wjechała mi do du**, z tylnego koła 8. Zostało wymienione na stożkowana felge,może gowniano wyglada, jedna taka druga inna,ale chodzi. Niekiedy jakies smarowanie itp. Czym smarujecie łancuch?WD40, czy cos z lepszego, juz typowego do roweru. Bo ja niekiedy jak braknie to dieslem :)

wd-40 nie mozna uzywac do lancucha

Hee czemu? 8O ja używam od dłuższego czasu i jakoś sie nic nie dzieje...

bo tego sie nie robi, gdyz niszczy to lancuch chyba ze masz jakis za 15 zl to sie nie przejmuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile zrobiłeś kilometrów na tym rowe że przez te 10 lat na oko jak mi powiesz to ja ci powiem ile zrobiłem na moim authorze przez 1 rok

@misiu15go nie wiem ile zrobil zapytaj sie jego - wyjechał na wschód... /a tak na marginesie to tez mam 15latek/

 

A ja na swoim zrobilem od maja tamtego roku ok. 2500km. A wymienuiłem tylko łożyska w korbie, bo niechcialo mi sie przykrecac korby i jezdzilem na rozregulowanej,ale teraz jest wszystko OK. Aha i jeszcze kolezanka wjechała mi do du**, z tylnego koła 8. Zostało wymienione na stożkowana felge,może gowniano wyglada, jedna taka druga inna,ale chodzi. Niekiedy jakies smarowanie itp. Czym smarujecie łancuch?WD40, czy cos z lepszego, juz typowego do roweru. Bo ja niekiedy jak braknie to dieslem :)

wd-40 nie mozna uzywac do lancucha

Hee czemu? 8O ja używam od dłuższego czasu i jakoś sie nic nie dzieje...

BO WD-40 nie jest plynem do smarowania, temu sie nie uzywa. Tak samo jak nei uzywasz oleju do smazenia w samochodzie... ;]

 

Jak dla mnie miodzio, kupilem go niedawno... w sumie ma juz ze 4 lata ale dziewczyna od ktorej go kupilem nic na nim nie jezdzila dzieki czemu jest jak ze sklepu poprostu nowka 8) stylu ma jeszcze STX-a RC 8) patelnia alivio... co ciekawe juz ma 4 ramienia, kaseta 8 rzedow, amorek rock shock z elastomerem...  rama oczywiscie aluminiowa

Czemu oczywiscie ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...